Lasem i ścieżką przez Trójmiasto

Dodano 17 marca 2012 przez aplikację Android
 • Opis
 • Mapa

Kod trasy

7527
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.3
 • Dystans: 57,7 km
 • Czas trwania: 5 h 1 min
 • Średnia prędkość: 11,47 km/h
 • Przewyższenie: 179 m
 • Suma podejść: 1 353 m
 • Suma zejść: 1 364 m
 • Data: 17 marca 2012
 • Lokalizacja: Polska, pomorskie, Gdańsk
Pętla prowadzi od początku ulicy Kartuskiej. Wzdłuż niedawno położona ścieżka rowerowa, później do góry na morenę ul. Piekarniczą. Z Moreny przez poligon do hipermarketu Auchan na Kiełpinku. Tam zjazd do lasu przy obwodnicy i podróż na Złotą Karczmę. Przeprawa przez ulicę Słowackiego i dalej lasem do Oliwy. W Oliwie wspinaczka na Pachołek i dalej jazda do góry na Osową. Wciąż ścieżką leśną do samej Gdynii wzdłuż obwodnicy. Zjazd nad morze, na molo w Gdyni i powrót ścieżką wzdłuż trójmiejskich plaż. W Brzeźnie odbijamy w kierunku Opery Bałtyckiej i z powrotem na Kartuską. Przyjemna wyprawa na ok 4-5h w mieszanym terenie. Cięższe odcinki przez pierwszą część trasy, powrót już na płasko.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
tabrzo
30 września 2014 tabrzo napisał:
Zazwyczaj podobną trasę pokonuję w drugą stronę. Następnym razem proponuję nie zjeżdżać Wielkopolską tylko przejechać obok wieży w Kolibkach - ciekawsza trasa i mniej spalin :), Pozdrawiam, TB
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.