Kraków - Lanckorona - Kalwaria Zebrzydowska - Skawina

Dodano 25 czerwca 2014 przez plik GPX
Kraków - Lanckorona - Kalwaria Zebrzydowska - Skawina
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

44159
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.8
 • Dystans: 47,6 km
 • Przewyższenie: 269 m
 • Suma podejść: 690 m
 • Suma zejść: 691 m
 • Data: 28 czerwca 2014
 • Lokalizacja: Skawina
248383
*
źródło: http://marczyk92.bikestats.pl/
248384
*
źródło: http://marczyk92.bikestats.pl/
Trasa dla średniozaawansowanych rowerzystów. Prowadzi jezdnią, niektóre fragmenty są dość niebezpieczne ze względu na dużą ilość przejężdzających samochodów.
Całkowita liczba przewyższeń wynosi ok. 520 m.

Trasę można zaczynać z dowolnego punktu oraz od dowolnej strony, nie mniej jednak sugerujemy w Krakó - Skawina - Lanckorona i Kalwaria.

Pieknych widoków oraz urok malowniczych miasteczek mijanych po drodze zapewne zapamiętamy na długo.
----------------
"Lanckorona - Unikatowy w skali kraju małomiasteczkowy układ urbanistyczny, malownicze niepowtarzalne krajobrazy, swoisty mikroklimat, czyste powietrze, a przede wszystkim cisza i spokój, które dają mozliwość dobrego wypoczynku od zgiełku współczesnej cywilizacji. Lanckorona jest też dobrym punktem wypadowym do wycieczek - w Beskid Makowski, Dróżki Kalwaryjskie, do Wadowic i Krakowa. Miejscowość jeszcze nie jest w pełni doceniona, ma duże mozliwości rozwoju w kierunku turystyki upraw ekologicznych - trzeba tylko mądrze pokierować jej rozkwitem. "
źródło: http://www.lanckorona.pl/

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

Mapa Beskid Makowski (Średni)
Beskid Makowski (Średni) - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Beskidu Makowskiego (zwanego także Średnim lub Myślenickim) swoim zasięgiem obejmuje także fragmenty Beskidów: Małego, Żywieckiego i Wyspowego. Najwyższym szczytem jest Mędralowa, pozostałe pasma osiągają wysokość do 700 – 800 m n.p.m. Beskid...

Mapa Okolice Krakowa
Okolice Krakowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Krakowa i okolic przedstawia najważniejsze tereny rekreacyjne tego rejonu, m.in. Puszczę Niepołomicką, Dolinki Podkrakowskie i Ojcowski Park Narodowy. Obszar mapy "Okolice Krakowa" zamknięty jest przez Bochnię na wschodzie, Wadowice na...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.