Karwieńskie Błota II spacer na Widowo

Dodano 3 listopada 2011 przez rysowanie
Karwieńskie Błota II spacer na Widowo
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

6028
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.8
 • Dystans: 7,8 km
 • Przewyższenie: 10 502,05 m
 • Suma podejść: 10 501,92 m
 • Suma zejść: 10 502,05 m
 • Data: 3 października 2011
 • Lokalizacja: Polska, pomorskie, Karwieńskie Błota II
49964
wejście nr 3
49965
Rezerwat Widowo
49966
wejście nr 12
mijamy i i jedziemy do wejścia nr 1
49967
wejscie nr 13
49968
skrzyżowanie
w lewo do wsi...
49969
100_2980
Wyjeżdżamy z domu przy Wczasowej73 kierując się w prawo . Po przejechaniu ok. 300m skręcamy w lewo w polną drogę (tabliczka „przejście na plaże”). Droga prowadzi do plaży (wejście nr 3) i drogi leśnej biegnącej równolegle do plaży. Skręcamy w lewo jadąc wzdłuż wydmy, mijając kolejne wejścia na plaże docieramy do wejścia nr 12 i rezerwatu „Widowo”(tablica informacyjna). Jedziemy dalej, dojeżdżamy do wejścia nr 13, skręcamy w prawo i leśną ścieżką jedziemy w kierunku plaży. Z plaży wracamy do leśnej drogi i kierujemy się w prawo a następnie skręcamy w pierwszą drogę w lewo, przejeżdżamy obok obozu harcerskiego i po pokonaniu ok. 800m dojeżdżamy do skrzyżowaniu z drogą asfaltowa , skręcamy w lewo i jadąc przez wieś wracamy do domu przy Wczasowej 73

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.