Jelenia Góra - Łomnica - Dąbrowica - Jelenia Góra

Dodano 26 czerwca 2015 przez plik GPX
Jelenia Góra - Łomnica - Dąbrowica - Jelenia Góra
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

62530
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

348287
Plac Ratuszowy
348288
Wzg.Kościuszki
348289
Łomnica
348290
Pałac Łomnica
348291
Jezioro Bobrownickie
348292
Papiernia w Dąbrowicy
348293
Lotnisko sportowe
348294
Dworzec PKP
348295
Brama Wojanowska
Z Jeleniej Góry ruszamy w stronę Łomnicy ul. Sudecką do drogi pieszo-rowerowej. Droga doprowadzi nas do pałacu Łomnica, gdzie możemy zrobić kilka minut przerwy.
Mijając zabudowania pałacu Łomnica jedziemy dalej, skręcając za mostem na Bobrze w lewo w kierunku Dąbrowicy. Jadąc cały czas prosto mijamy Jezioro Bobrownickie i Papiernię w Dąbrowicy, aż droga doprowadzi nas do lotniska (Aeroklub Jeleniogórski). Przejeżdżając dwa razy przez tory, musimy skręcić w prawo na ulicę Krakowską, aby równoległa droga do torowiska doprowadziła nas do dworca PKP. Stamtąd jadąc już prosto ulicą 1 Maja wrócimy do centrum Jeleniej Góry.

Podczas tej wycieczki możemy cieszyć się widokiem na Karkonosze, przy okazji zwiedzając Pałac Łomnica i Lotnisko Aeroklubu Jeleniogórskiego.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Karkonosze
Karkonosze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Karkonosze przedstawia najwyższe pasmo górskie Sudetów, znajdziemy na niej zazaczone szlaki, wraz z orientaycjnym czasem przejścia, szczyty i atrakcje turystyczne. Mapę Karkonoszy zamykają czeskie Rokytnice nad Jizerou na zachodzie oraz Velka...

Mapa Dolina Bobru
Dolina Bobru - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Doliny Bobru zasięgiem obejmująca obszar od Jeleniej Góry do Bolesławca. Na mapie zaznaczono szlaki turystyczne piesze i rowerowe oraz ważniejsze atrakcje turystyczne. 

Mapa Góry i Pogórze Kaczawskie
Góry i Pogórze Kaczawskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Gór i Pogórza Kaczawskiego zawiera aktualny przebieg szlaków rowerowych i pieszych z zaznaczonymi najważniejszymi atrakcjami turystycznymi. Swoim zasięgiem obejmuje obszar zamknięty przez Legnicę na północy i...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0