Hel - Gdańsk

Dodano 2 lipca 2016 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa

Kod trasy

80946
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.2
 • Dystans: 163 km
 • Czas trwania: 14 h 25 min
 • Średnia prędkość: 11,27 km/h
 • Przewyższenie: 110,17 m
 • Suma podejść: 2 122,67 m
 • Suma zejść: 2 157,58 m
 • Data: 1 lipca 2016
 • Lokalizacja: Pruszcz Gdański
W końcu Hel zdobyty :) .
Z Pruszcza wałem wzdłuż kanału do gdańska, później zaokrętowanie wraz z rowerkami na katamaranie i w śród spienionych fal na Hel. Na Helu oczywiście objazdówka po najciekawszych miejscach i w drogę. Pierwsze kilometry biegną wzdłuż głównej drogi ściezką rowerową szutrową i tak aż do Juraty. Do Władysławowa ścieżką z kostki. Uważąć trzeba na pieszych co beztrosko kręcą się tu i tam. Po drodze oczywiście kąpiel w otwartych wodach Bałtyku choć woda cgyba z 10 stopni miała brrr. W Władku wjeżdżamy na ścieżkę R10 i tak aż do Pucka gdzie jakoś ścieżka z kostki nam się urywa i wjeżdzamy w sieżynkę polną która przebiega prawie brzegiem zatoki. Po drodzr dużo ciężkich zjazdów oraz podjazdów. Często trzeba pokonywać na piechotę. Wyjeżdzamy w Rzucewie gdzie w końcu mamy pod kołami dobrą nawierzchnię. Pojawiąją się znowu znaki z ścieżką R10 oraz szlak niebieski którym w końcu docieramy do Gdyni z kąd już pięknym bulwarem przy samej plaży kierujemy sie do Gdańska. Tu rozstajemy się z częścią uczestnikow naszej wyprawy. Pozostał ostatni odcinek czyli wałem do pruszcza. I tak dobiegła nasza przygoda z półwyspem, na liczniku stuknęło 137 km. Dupcia boli, nogi bolą, ale wrażenia i widoki super. Polecam jak najbardziej :)

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁN
Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁN - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Kaszub dla rowerzystów i piechurów część północna. Zasięg mapy ograniczony jest miejscowościami: Lipusz i Sulęczyno na zachodzie, Lębork i Nowy Dwór Wejherowski na północy, Żukowo i Przywidz na wschodzie oraz Gołuń i Wdzydze Kiszewskie na...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.