Drewniane Mazowsze - trasa rowerowa nr 6

Dodano 13 listopada 2019 przez plik GPX
Drewniane Mazowsze - trasa rowerowa nr 6
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

162238
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

916753
Lekowo
Zespół sakralny - drewniany kościół i dzwonnica
916754
Zeńbok
Dzwonnica drewniana
916755
Zeńbok
Wiatrak koźlak
916756
Koziczynek
Zespół sakralny - kościół drewniany i dzwonnica
916757
Opinogóra Górna
Muzeum romantyzmu - pałac murowany
Stosunkowo niedługa trasa rowerowa prowadząca w znaczącej części mało uczęszczanymi asfaltowymi drogami. Na trasie znajdziemy obiekty sakralne - kościoły z dzwonnicami w Lekowie i Koziczynku oraz dzwonnicę w Zeńboku a także drewniany wiatrak koźlak w Zeńboku. Dodatkowo, na trasie zaplanowano wizytę w Muzeum Romatyzmu w Opinogórze Górnej, gdzie można także spędzić czas w parku, zwiedzić murowany kościół klasycystyczny a także zjeść obiad bądź napić się kawy w przy pałacowej restauracji. Dzieci mogą przyjrzeć się zwierzętom w mini-zoo koło pałacu.
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta