Drewniane Mazowsze - trasa rowerowa nr 10

Dodano 13 listopada 2019 przez plik GPX
Drewniane Mazowsze - trasa rowerowa nr 10
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

162243
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

916788
Chotum
Kościół drewniany
916789
Strzegowo
Zespół sakralny - drewniany kościół i dzwonnica
916790
Unieck
Zespół sakralny - drewniany kościół i dzwonnica
916791
Krajkowo
Dzwonnica drewniana i murowany kościół gotycki
Umiarkowanej długości trasa łącząca Ciechanów z Baboszewem, prowadząca drogami asfaltowymi o niskim natężeniu ruchu bądź też ubitymi drogami szutrowymi. Na trasie zobaczyć można cztery obiekty drewnianej architektury sakralnej - kościół w Chotumiu, zespół sakralny w Strzegowie i Uniecku oraz dzwonnicę w Krajkowie.

UWAGA - wycieczka opiera się o dwie różne trasy PKP - Warszawa - Ciechanów (Mława) oraz Nowy Dwór Mazowiecki - Sierpc. Konieczna jest wcześniejsza weryfikacja połączeń kolejowych.
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta