Czerwony szlak Lublin - Kazimierz - Kraina Rowerowa przy Bursztynowym Szlaku na Lubelszczyźnie

Dodano 11 sierpnia 2015 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

65899
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.4
 • Dystans: 61,0 km
 • Przewyższenie: 104,94 m
 • Suma podejść: 365,68 m
 • Suma zejść: 437,24 m
 • Lokalizacja:
370212
Kraina_Rowerowa_logo54
Kraina Rowerowa przy Bursztynowym Szlaku na Lubelszczyźnie to sieć szlaków rowerowych na obszarze trójkąta turystycznego Nałęczów – Kazimierz Dolny – Puławy oznakowanych na długości ponad 500 km (80 km odcinek międzynarodowego Bursztynowego Szlaku Greenways oraz lokalne pętle o długości ponad 420 km). Bezpośrednio przy szlakach jest obecnie ponad 50 miejsc wypoczynkowych dla rowerzystów wyposażonych w zadaszone drewniane wiaty, stoły, ławeczki, tablice z mapą szlaków rowerowych, stojaki na rowery i miejsca na grillowanie. Część z tych miejsc posiada także skrzyneczki z podstawowymi narzędziami do naprawy rowerów oraz apteczki pierwszej pomocy. Na tych rowerowych szlakach działają ekomuzea, miejsca sprzedaży lokalnych produktów, questy.
---

Czerwony szlak wiedzie przez najciekawsze miejsca i najbardziej znane miejscowości zachodniej Lubelszczyzny. Rozpoczyna się w Lublinie przy skansenie "Muzeum Wsi Lubelskiej".

źródło: krainarowerowa.pl

więcej pętli greenways w Krainie Rowerowej:

http://www.traseo.pl/trasy?query=kraina+rowerowa+przy+bursztynowym+szlaku&s=Szukaj+tras

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kazimierz Dolny
Kazimierz Dolny - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Turystyczna mapa "Kazimierz Dolny" i okolic w świetnej skali 1:35 000. Znaleźć na niej można wszystkie ważne dla turysty informacje z tych pięknych terenów dotyczące nie tylko cennych zabytków, ale i tras pieszych, rowerowych, rezerwatów...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.