Chudy Wawrzyniec 100km 2020

Dodano 28 listopada 2019 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

162757
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Trudny
 • Gwiazdki: 1.3
 • Dystans: 101 km
 • Czas trwania: 350 650 h 13 min
 • Średnia prędkość: 0 km/h
 • Przewyższenie: 975 m
 • Suma podejść: 4 420 m
 • Suma zejść: 4 687 m
921285
Schronisko
Schronisko PTTK Wielka Racza. Nie jest to zorganizowany punkt odżywczy, ale jeśli będziesz w potrzebie możesz wejść do schroniska i skorzystać z jego oferty.
921286
Punkt odżywczy
921287
Punkt odżywczy
921288
Schronisko
Schronisko Górskie PTTK 'Rysianka'. Nie jest to zorganizowany punkt odżywczy, ale jeśli będziesz w potrzebie możesz wejść do schroniska i skorzystać z jego oferty.
921289
Schronisko
Schronisko PTTK na Hali Lipowskiej. Nie jest to zorganizowany punkt odżywczy, ale jeśli będziesz w potrzebie możesz wejść do schroniska i skorzystać z jego oferty.
921290
Schronisko
Bacówka PTTK na Krawcowym Wierchu. Nie jest to zorganizowany punkt odżywczy, ale jeśli będziesz w potrzebie możesz wejść do schroniska i skorzystać z jego oferty.
921291
Strefa kibica
Strefa kibica zorganizowana przez Fundację Braci Golec. Spotkasz tutaj młodych muzyków, którzy przekażą Ci dużo pozytywnej energii.

Punkt będzie działał w godzinach: 07:00 - 10:00.
921292
Punkt odżywczy
921293
Schronisko
Schronisko PTTK na Hali Miziowej. Nie jest to zorganizowany punkt odżywczy, ale jeśli będziesz w potrzebie możesz wejść do schroniska i skorzystać z jego oferty.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Beskid Śląski, Żywiecki i Mały
Beskid Śląski, Żywiecki i Mały - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Małego - zostały zaznaczone na niej najpotrzebniejsze dla turystów informacje: przebiegi szlaków i atrakcje turystyczne. Z mapy można korzystać będąc offline, po zakupie wybiera się ją jako jeden z...

Mapa Beskid Śląski - dla wymagających
Beskid Śląski - dla wymagających - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje obszar bardzo popularnego i często odwiedzanego zakątka Beskidów, jakim jest Beskid Śląski. Zasięg Beskidu Śląskiego mapy wyznacza tereny od Skoczowa i Bielska-Białej na północy po Jaworzynkę i Zwardoń na południu oraz Węgierską Górę...

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.