Bory Tucholskie III

Dodano 13 marca 2011 przez plik GPX
Bory Tucholskie III
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

2293
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.4
 • Dystans: 13,4 km
 • Przewyższenie: 31,5 m
 • Suma podejść: 55,48 m
 • Suma zejść: 55,7 m
 • Data: 14 lipca 2009
 • Lokalizacja: Polska, pomorskie, Małe Swornigacie
3748
pustynia
3749
bory
3750
jezioro Charzykowskie
3751
jezioro Charzykowskie - most nad przesmykiem do jez. Mielnica
Krótka pętla po lasach parku narodowego "Bory Tucholskie". 13 km – 90% to leśne, piaszczyste drogi, reszta asfalt.
Początek jak w trasie I i II. Na skrzyżowaniu szlaków za jez. Płęsno w prawo na Charzykowy. Po około 2 km odbijamy w prawo za znakami zielonymi. Dużo piasku - niektórzy zejdą z rowerów...Po prawej stonie pojawi się otwarta przestrzeń przypominająca pustynię lub step porośnięty rzadkimi trawami. Nieopodal stoi drewniany krzyż , postawiony przez polskich legionistów w 1812 r. Kawałek dalej odbijamy w prawo i nie znakowaną, leśną drogą docieramy do asfaltu, którym kierujemy się na Małe Swornegacie.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁD
Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁD - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Kaszub dla rowerzystów i piechurów część południowa. Zasięg mapy ograniczony jest miejscowościami: Przechlewo na zachodzie, Borzyszkowy i Sominy na północy, Czarna Woda i Czersk na wschodzie oraz Chojnice i Człuchów na południu. Na...

Mapa Kaszuby dla aktywnych
Kaszuby dla aktywnych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje Kaszubski, Wdzydzki i Zaborski Park Krajobrazowy oraz Park Narodowy Bory Tucholskie. Najważniejsze miejscowości które znalazły się namapie to: Kartuzy, Ostrzyce, Szymbark, Bytów, Kościerzyna, Brusy, Swornegacie, Charzykowy, Chojnice i...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Wasza ocena: 3.2 (10 głosów)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.