Bieszczady - Beskid Niski - Beskid Sądecki

Dodano 23 czerwca 2014 przez plik GPX
Bieszczady - Beskid Niski - Beskid Sądecki
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

44051
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Trudny
 • Gwiazdki: 2.7
 • Dystans: 210 km
 • Przewyższenie: 466 m
 • Suma podejść: 2 502 m
 • Suma zejść: 2 222 m
 • Data: 6 czerwca 2014
 • Lokalizacja: Nowy Sącz, Gorlice, Dukla
247924
*
źródło: http://bpt.debica.org/
Całkowite przewyższenie: 1850 m
Długość: 210 km

Trasę można zrobić jeden lub w dwa dni.

Zaczynamy w Wetlinie i głównie poruszamy się po drogach, ale trzeba pamiętać, że zarówno Bieszczady jak również Beskid Niski, nie należą do nabardziej rozwiniętych regionów naszego kraju i niektóre fragmenty dróg nie są w najlepszym stanie.

Ciekawie poprowadzona trasa, ponieważ przejeżadzajać ją w całości mamy okazji podziwiać Bieszczady, Beskid Niski, Beskid Sądecki oraz Gorce.

Niniejsza trasa jest trasą przejechaną i prawdziwą, dla osób o stosunkowo dobrej kondycji bezproblemowo jest to do przejechania w ciągu jednego dnia.

Do Wetliny mozna dostać się na różne sposoby, nie mniej jednak warto sprawdzić dokładnie połączenia, ponieważ zupełnie inaczej jeżdza latem, a inaczej w pozostałe części roku.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Gorczański Park Narodowy
Gorczański Park Narodowy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa szczegółowo przedstawia obszar całego Gorczańskiego Parku Narodowego wraz z enklawami. Na mapie, poza typową treścią turystyczną, zaznaczono: zasięgi lasów i borów górnoreglowych i dolnoreglowych, starodrzewia świerkowe, jodłowe i bukowe,...

Mapa Tatry Niżne
Tatry Niżne - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Niżne Tatry obejmuje swoim zasięgiem cały łańcuch górski Tatr Niżnych. Rozległe pasmo obfituje w przepiękne panoramy, do odwiedzin zachęca coraz lepsza infrastruktura i stosunkowo mała liczba turystów. Rok wydania 2019 ...

Mapa Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska
Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Obszar mapy obejmuje ziemie leżące na styku dwóch krain oddzielonych rzeką Białką, wypływającą z samego serca Tatr. Na jej lewym brzegu znajduje się Podhale, na prawym – Spisz. Granicę mapy wyznaczają: Szaflary na północy, Biały Dunajec na...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
kys30
10 października 2015 kys30 napisał:
:)
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.