Regulamin - newsletter

Regulamin usługi Newsletter Traseo.pl

 

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu, w związku z art. 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. Rozporządzenie RODO).

 

2. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Twoje dane będą przechowywane do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu.

 

3. Administratorem Twoich danych osobowych jest GPS Friendly Sp. z o.o. („Administrator Danych Osobowych”), plac Na Groblach 8/2 31-101 Kraków, NIP: 6762404650. Twoje dane są przetwarzane przez GPS Friendly Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące, z którymi GPS Friendly Sp. z o.o. posiada odpowiednie umowy przetwarzania chroniące Twoje dane osobowe.

 

3. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu dostarczenia newslettera oraz przekazywania treści handlowych i marketingowych od właściciela serwisu Traseo.pl

 

4. Udostępniając nam swoje dane masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (www.giodo.gov.pl).

 

Wypisanie się z usługi Newsletter Traseo.pl następuje poprzez kliknięcie linku o nazwie „Kliknij aby wypisać się z Newsletter Traseo.pl. Czynność ta spowoduje trwałe usunięcie Twoje adresu z listy subskrybentów i zaprzestanie świadczenia usługi.

 

5. Kontakt do Administratora Danych Osobowych: Administrator Danych Osobowych GPS Friendly Sp. z o.o., plac Na Groblach 8/2 31-101 Kraków, NIP: 6762404650 , e-mail: kontakt@traseo.pl, tel. 12 422 99 22.

Rowerem po Roztoczu
Wasza aktywność
Moja mapa 0