category-icon

Zimowy Szwunk 100km

103 km
75 m
Kórnik

CHARAKTERYSTYKA TRASY

2021-12-13
Kórnik
category-icon
103 km
75 m
97 m
Średni
3.3/6
... czyli Kórnicka Nocna Wyrypa. Czy można zakończyć sezon rowerowy jednocześnie go rozpoczynając? I to z przytupem? Imprezą, która nie jest li tylko wypadem po bułki? Myślisz, że Wielkopolska jest płaska, a trasy wokół Poznania objechane zostały wszędzie i przez wszystkich? No to zapisz się na Zimowy Szwung! Kórnicką Nocną Wyrypę w (prawie) najdłuższą noc w roku. Już 18 grudnia 2021 roku, na kórnickich Błoniach ruszy nocny wyścig po okolicznych lasach. Wyścig na dwóch dystansach (50 lub 100 km). Tylko w nocy, tylko solo, tylko po chwałę i zwycięstwo. Atrakcyjne nagrody czekają. "ZS" w szczegółach, czyli... co to jest ta wyrypa i jak wziąć w niej udział. Zimowy Szwung to nocny wyścig rowerowy, rozgrywany na dwóch niezależnych dystansach: 50 km trasie MINI i 100 km pętli MAXI, wytyczonych prawie całkowicie na drogach leśnych i polnych. Oba dystanse oferują najlepsze, co można znaleźć w okolicy Kórnika, ostre podjazdy, nocny sprint po wymarłej bazie rakietowej czy singletracki wzdłuż Warty i Kopli. Na żadnym dystansie nie wprowadzamy limitu miejsc, zapisy na maraton ruszą 15 września 2021 roku poprzez platformę b4sportonline.pl. W odrębnym komunikacie opublikujemy regulamin maratonu, link do zapisów, wysokość wpisowego, zasady startu i pomiaru czasu, limit czasu do ukończenia, pulę nagród oraz zakres świadczeń objętych wpisowym.

Komentarze

NA TEJ TRASIE PRZYDA CI SIĘ MAPA Z NASZEJ APLIKACJI

Okolice Poznania. Część Południowa
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Okolice Poznania. Część Południowa

Mapa Poznania to aktualizowane w terenie wydanie południowych okolic Poznania z zaznaczonymi szlakami pieszymi i rowerowymi. Obejmuje zasięgiem Stęszew, Środę Wielkopolską, Kostrzyn.

Szlak Piastowski
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Szlak Piastowski

Mapa turystyczna Szlaku Piastowskiego, który przebiega przez województwa: wielkopolskie i kujawsko-pomorskie. Mapa została zaktualizowana w terenie, zostały na niej uwzględnione wszelkie niezbędne informacje turystyczno-krajoznawcze oraz informacje praktyczne. Rok Wydania 2017