Zielonym szlakiem do Ogrodzienca2014/8/6

Dodano 12 sierpnia 2014 przez aplikację Android
Zielonym szlakiem do Ogrodzienca2014/8/6
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

47380
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.9
 • Dystans: 76,1 km
 • Przewyższenie: 194,07 m
 • Suma podejść: 435,07 m
 • Suma zejść: 437,45 m
 • Data: 6 sierpnia 2014
 • Lokalizacja: Boguchwałowice
284286
Zamek Siewierz
284287
DSC_006794
284288
Postuj pod wiatą aby się napić
więcej takich miejsc
284289
Bagna
miejsce trudne do pokonania bagna i haszcza
Dzisiejszego dnia wybrałem się samotnie na wycieczkę do Ogrodzienca pierwszy raz. Wyjechałem z Boguchwalowic jadąc przez las w kierunku Siewierza. na rynek gdzie kupiłem zapasowa dedke i latki samoprzylepne tak na wszelki wypadek. Z stamtąd pojechałem pod zamek zrobiłem parę fotek i pojechałem dalej w stronę Kuźnicy Sulikowskiej gdzie po drodze znalazłem zielony szlak i już trzymałem się niego. Za tą miejscowością wjechalem już w las aż do miejscowości Zazdrość ale żadnych zabudowań nie widziałem oprócz wiaty przy szlaku, jadąc dalej szlakiem przez las natrafiłem na teren podmokly prawie jak bagna, trochę straciłem tu czasu zanim ominąłem ten teren,ale ten kawałek szlaku powinni poprawić.Kiedy już wyjechałem z tych bagien trasa biegła trochę polem aż dojechalem do miejscowości Ciagowice gdzie jest fajny kościółek i ekstra widok na jure.Dalej kierowałem się stronę Lazow gdzie jest fajnie zrobione przejście przy dworcu a dokładnie przejazd do rowerów i nie tylko,jadąc dalej minalem jeszcze miejscowość Rokitno Szlachetne gdzie zielony szlak leciał w prawo oo łuku a ja już pojechałem prosto by szybciej dojechać do Ogrodzienca. Przy zamku chwilę odpoczolem,usidlem na piwko,obejrzałem co nowego przy zamku zrobili i pojechałem z powrotem robiąc rundkę jeszcze wokół zamku. przejechany dystans według licznika to 89 km.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Jura Krakowsko-Częstochowska
Jura Krakowsko-Częstochowska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Jury Krakowsko-Częstochowskiej zaznaczone zastały szlaki piesze, konne i rowerowe, w tym najważniejsze: Jurajski Szlak „Orlich Gniazd”, Szlak twierdzy Kraków, Szlak Zamonitu, Szlak Żarecki i inne.

Mapa Rowerowy Szlak Orlich Gniazd
Rowerowy Szlak Orlich Gniazd - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Szlak Orlich Gniazd to „rowerowy klasyk”. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych szlaków rowerowych w kraju, cieszącym się ugruntowaną renomą i dużą popularnością zarówno wśród rowerzystów o sportowym zacięciu, jak i miłośników turystyki...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
kys30
22 października 2015 kys30 napisał:
Fajna trasa. ☺
Arturroo1983
30 sierpnia 2014 Arturroo1983 napisał:
Super trasa z przygodami szkoda ze się nie zapała tak jak powinna
pana79
13 sierpnia 2014 pana79 napisał:
Ciekawa trasa szkoda że nie kompletna :-(
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.