ZEK Radymno - kładka nad Sanem - Starzawa

Dodano 30 czerwca 2022 przez rysowanie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

258610
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower turystyczny
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.5
 • Dystans: 21,8 km
 • Przewyższenie: 17,1 m
 • Suma podejść: 42,3 m
 • Suma zejść: 36,03 m
1457864
Nad zekiem
Na miejscu znajduje się parking. Niestety w sezonie letnim płatny. Ponadto jest nowa promenada z krótką ścieżką rowerową
1457865
Zamek w Sośnicy
Ruiny zamku, który był czworobokiem, stał na wzgórzu otoczonym fosą.
1457866
Kładka nad Sanem
Kładka na Sanie w Nizinach
1457867
Starzwa
1457868
Grillowisko
Mała gastronomia w której, jest przepyszny karp wędzony lub smażony
Trasa rozpoczyna się na zalewem ZEK w Radymnie. Następnie jedziemy polnymi drogami poprze miejscowość Święte do Sośnicy. W Sośnicy znajdują się ruiny zamku. Jednym z ciekawszych przystanków na trasie jest kładka zawieszona na linach nada Sanem. Od kładki jedziemy szutrowymi drogami aż do miejscowości Nakło. Od Nakła do Starzawy jedziemy asfaltową drogą. W Starzawie znajduje się punkt gastronomiczny w którym możemy zjeść bardzo dobrego karpia zarówno smażonego w tempurze jaki wędzonego. Chcą wrócić do Radymna można wrócić poprze miejscowości: Nakło, Stubno, Stubienko, Nienowice, Michałówka.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Roztocze Wschodnie, Ziemia Lubaczowska, okolice Jarosławia
Roztocze Wschodnie, Ziemia Lubaczowska, okolice Jarosławia - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia region geograficzny w południowo-wschodniej Polsce. Sięga od Jarosławia po Korczowę na południu (cała autostrada A4) aż po Bełżec i Susiec na północy. Prezentuje niezwykle atrakcyjny turystycznie, choć wciąż mało popularny i...

Mapa Pogórze Przemyskie. Góry Sanocko-Turczańskie
Pogórze Przemyskie. Góry Sanocko-Turczańskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Północną i zachodnią granicę pogórza wyznacza rzeka San, na wschodzie granicę stanowi umownie granica z Ukrainą. Na południu Pogórza Przemyskiego znajdują się Góry Sanocko-Turczańskie.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.