Zabierzów - Kopiec Piłsudskiego

Dodano 20 stycznia 2018 przez aplikację Android
Zabierzów - Kopiec Piłsudskiego
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

115889
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Piesza wycieczka
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.1
 • Dystans: 13,6 km
 • Czas trwania: 4 h 16 min
 • Średnia prędkość: 3,19 km/h
 • Przewyższenie: 197,04 m
 • Suma podejść: 949,61 m
 • Suma zejść: 788,66 m
 • Data: 20 stycznia 2018
 • Lokalizacja: KRAKÓW
668484
20_01_2018_08_22_43
Janek zaprasza 20.01.2018 r.
Wyjazd autobusem MPK 258 o godz. 8.00, Bronwice Małe (kurs do Nielepic)do Zabierzowa (przystanek Zabierzów) Trasa wycieczki:Błonia Zabierzowskie-Skała Bonerówny-Szczyglice-Mydlniki-Olszanica-Zakamycze-Las Wolski-Kopiec Niepodległości J. Piłdsudskiego--ZOO.trasa w zależności od wariantu-ok.12 km. Powrót autobusem MPK 134. Trasa skrócona: Wyjazd autobusem MPK linii 102 z pętli Krowodrza Górka o godz.9.40.Wysiadamy na końcowym przystanku-Zakamycze i dołączamy do trasy zasadniczej. Długość trasy- ok. 6 km. Oczywiście jest możliwość dojazdu do Lasku Wolskiego, myślę,że tą opcję wybierze Grupa Laskowolska. Ta wycieczka jest ukłonem pod adresem Przyjaciół i Sympatyków Lasku. Mam nadzieję, że spotkamy się przy ognisku na Polanie Wobra może zaśpiewamy jakąś kolędę. Serdecznie zapraszam.
Uczestników trasy zasadniczej proszę o obecność w miejscu odjazdu 10 min. wcześniej, a Uczestników trasy skróconej o informację o obecności. Może być w trakcie wycieczki,chodzi o sprawy logistyczne i możliwość spotkania całej Grupy.

Uczestników trasy zasadniczej proszę o obecność w miejscu odjazdu 10 min. wcześniej, a Uczestników trasy skróconej o informację o obecności. Może być w trakcie wycieczki,chodzi o sprawy logistyczne i możliwość spotkania całej Grupy.
Janek

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Rowerowy Szlak Orlich Gniazd
Rowerowy Szlak Orlich Gniazd - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Szlak Orlich Gniazd to „rowerowy klasyk”. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych szlaków rowerowych w kraju, cieszącym się ugruntowaną renomą i dużą popularnością zarówno wśród rowerzystów o sportowym zacięciu, jak i miłośników turystyki...

Mapa Jura Krakowsko-Częstochowska
Jura Krakowsko-Częstochowska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Jury Krakowsko-Częstochowskiej zaznaczone zastały szlaki piesze, konne i rowerowe, w tym najważniejsze: Jurajski Szlak „Orlich Gniazd”, Szlak twierdzy Kraków, Szlak Zamonitu, Szlak Żarecki i inne.

Mapa Okolice Krakowa
Okolice Krakowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Krakowa i okolic przedstawia najważniejsze tereny rekreacyjne tego rejonu, m.in. Puszczę Niepołomicką, Dolinki Podkrakowskie i Ojcowski Park Narodowy. Obszar mapy "Okolice Krakowa" zamknięty jest przez Bochnię na wschodzie, Wadowice na...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.