Z Wrocławia do Bolkowa na Trzy Żywioły

Dodano 21 sierpnia 2012 przez rysowanie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

12858
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Samochód
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.0
 • Dystans: 79,8 km
 • Przewyższenie: 252,47 m
 • Suma podejść: 363,87 m
 • Suma zejść: 128,6 m
 • Data: 21 sierpnia 2012
 • Lokalizacja: Polska, dolnośląskie, Wrocław
81544
Zamek w Bolkowie
81545
Wrocław - Plac Powstańców Warszawy
81546
Rowerem_przez_Antypody_fot._Adam_Wisniewski
81547
Birma_fot_Ela_Sermet1
81548
Kolumbia_fot_M_Gwizdon
81549
Gdzie_jest_Akuku_czyli_podroz_w_boliwijska_Apolobambe_fot_Filip_Drozdz2
81550
zaklinacze_koni_w_Oaugadougou_fot_M.Podsiadly
81551
3zyw
Dojazd z Wrocławia na Festiwal Podróżniczy Trzy Żywioły w Bolkowie (do zamku) autostradą A4 przez Kąty Wrocławskie, Kostomłoty i Strzegom. Czas - 80 km, 1 godz 15 min.

Można dojechać także, omijając autostradę, drogą krajową nr 35 przez Świdnicę i Świebodzice. Czas - 1 h 30 min, 86 km.

9. Festiwal Trzy Żywioły:

Już po raz dziewiąty odbędzie się kultowy, wrześniowy Festiwal Trzy Żywioły – tym razem na zamku w Bolkowie, a nie tradycyjnie, jak zawsze – w Srebrnej Górze. Nowa lokalizacja prócz starych, magnetyzujących murów ma do zaoferowania również wiele innych atrakcji dla przyjeżdżających w to miejsce turystów.

Tymczasem w czasie trzydniowego festiwalu za wiele czasu na zwiedzanie nie pozostanie – program wypełniony jest po brzegi, a niezwykłe perełki kinematografii podróżniczej w ramach Festiwalu Filmów Świata, warsztaty Akademii Podróżowania i spotkania z podróżnikami na pewno zainteresują miłośników turystyki aktywnej i poznawczej. Traseo.pl wraz z organizatorami festiwalu zaprasza w to urocze miejsce w drugi weekend września – 7-9.09.2012.

Na festiwalu odbędzie się także prezentacja promowanej przez Traseo.pl wyprawy Poland Trek, o której opowie Tomek Grzywaczewski – zapraszamy 8 września o 20.00 na posłuchanie relacji z tej niezwykłej przeprawy przez Tatry i Wisłę. Równie mocno zachęcamy do uczestnictwa w warsztatach Tanie Latanie, Jedziemy Autostopem i Yachtostop – na pewno dowiecie się wiele informacji od praktyków, których próżno szukać w sieci!

Więcej: http://blog.traseo.pl/2012/08/21/9-festiwal-podroznikow-trzy-zywioly-2012-w-bolkowie/ i http://3zywioly.pl/

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych
Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wybrać około 100 atrakcji z tego regionu to niezwykle trudne zadanie. Miejsc szczególnych, wartych odwiedzenia jest tutaj znacznie więcej. Subiektywnego wyboru dokonał – opierając się na doświadczeniu jako pilota wycieczek, przewodnika...

Mapa Bliskie okolice Wrocławia. Część południowo-zachodnia
Bliskie okolice Wrocławia. Część południowo-zachodnia - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Wrocławia i okolic na wschodzie sięga po centrum Wrocławia, na zachodzie do Środy Śląskiej, południowa granica określona jest przez wsie Słupice, Kełczyn, Oleszna, Radzików, północna przez Ligotę Piękną, Gosławice i Brodno. Jest...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.