Z Lubina do Ścinawy przez Mleczno

Dodano 6 maja 2012 przez plik GPX
Z Lubina do Ścinawy przez Mleczno
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

9007
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.6
 • Dystans: 47,7 km
 • Przewyższenie: 96,1 m
 • Suma podejść: 245,71 m
 • Suma zejść: 245,71 m
 • Data: 6 maja 2012
 • Lokalizacja: Polska, dolnośląskie, Lubin
63104
Zydows-Scina_1
Z Lubina do Ścinawy przez Mleczno.
Długość trasy 48 km.
Trasa przebiegająca szosami.
Opis rozpoczynamy od przejazdu wiaduktem nad drogą nr 3 w biegu ulicy Spacerowej. Jedziemy do Goli. W tej wsi ostry skręt w prawo (na północ) i jadąc pod górkę wjeżdżamy w las, który doprowadza nas do Koźlic. Przejeżdżamy prze Koźlice na wprost. Za górką kończy się asfalt. Na rozwidleniu dróg kierujemy się w prawy skos. Droga jest dopuszczona do ruchu samochodowego (znaki drogowe). Jedziemy do Rynarcic lasem, po drodze przekraczając tory kolejowe. W Rynarcicach, w pobliżu dworca kolejowego, skręcamy w prawo (na wschód, potem północny-wschód i ponownie na wschód). Przejeżdżamy przez Juszowice. Docieramy do drogi relacji Lubin-Rudna. Droga jest ruchliwa. Skręcamy w tę drogę w prawo (na południe), lecz wnet skręcamy w lewo (na Mleczno). We wsi tej ostry skręt w lewo (na wschód) i jedziemy do Ścinawy pod drodze mijając Tymowę i Dębiec. W Ścinawie kierujemy się na południe do dworca kolejowego. Przed dworcem kolejowym przejazd przez tory i podążamy na wprost na Sitno i Parszowice, nie dojeżdżając do nich. Po kilku kilometrach skręcamy w prawo (na zachód) do Ręszowa. Przejeżdżamy przez tę wieś i docieramy do Siedlec. W Siedlcach, przed kościołem, skręcamy w lewo (na południe) i podążamy do Czerńca. We wsi tej, tuż za kościołem, ostry skręt w lewo i jedziemy do Księginic, po drodze przekraczając ruchliwą drogę relacji Ścinawa-Lubin. Przejeżdżamy przez Księginice i kierujemy się na Lubin. Przed drogą nr 3 (dwupasmówka) skręcamy w prawo by dostać się do ulicy Małomickiej. Na tej ulicy znajdujemy przejazd pomiędzy ogródkami działkowymi by dostać się do ulicy Spacerowej i zamknąć pętlę.
Ciekawe obiekty na trasie to: pałac w Księginicach, kościoły Matki Bożej Bolesnej i Matki Boskiej Królowej Świata - oba w Tymowej, świętego Michała Archanioła w Siedlcach, Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych w Czerńcu, Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Ręszowie, podwyższenia Krzyża Świętego w Ścinawie.
Pełen opis trasy na stronie:
www.lubinskietrasyrowerowe.pl
Paweł Niewodniczański

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych
Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wybrać około 100 atrakcji z tego regionu to niezwykle trudne zadanie. Miejsc szczególnych, wartych odwiedzenia jest tutaj znacznie więcej. Subiektywnego wyboru dokonał – opierając się na doświadczeniu jako pilota wycieczek, przewodnika...

Mapa Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich
Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Aktualizowana w terenie mapa Krainy Łęgów Odrzańskiech obejmuje obszar od Wrocławia do Głogowa. Osią mapy jest rzeka Odra. Na mapie umieszczono aktualne szlaki piesze i rowerowe.

Mapa Dolnośląska Kraina Rowerowa
Dolnośląska Kraina Rowerowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje obszar Dolnośląskiej Krainy Rowerowej, czyli obszar pow. górowskiego, pow. trzebnickiego, pow. milickiego oraz gmin: Wołów, Twardogóra i Dobroszyce. Zaznaczono tu wszystkie szlaki piesze, rowerowe, konne i kajakowe oraz ścieżki...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.