Z Lubina do Miłosnej

Dodano 6 maja 2012 przez plik GPX
Z Lubina do Miłosnej
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

9004
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.6
 • Dystans: 29,5 km
 • Przewyższenie: 40,93 m
 • Suma podejść: 160,27 m
 • Suma zejść: 160,28 m
 • Data: 6 maja 2012
 • Lokalizacja: Polska, dolnośląskie, Lubin
63111
Miloradzice-5
Z Lubina do Miłosnej
Długość trasy 30 km.
Trasa przebiegająca szosami i nielicznymi drogami leśnymi. Odcinki przebiegające duktami szutrowymi są przejezdne rowerem przez cały rok.
Rozpoczynamy jadąc od wielkiego ronda ulicą Ścinawską do drogi nr 3 (trasa na Wrocław). Na "światłach" przeskakujemy na drugą stronę. Mały kawałek ścieżką rowerową i drogę biegnącą do Ścinawy przekraczamy poprzecznie. Drogą na północ dojeżdżamy do szosy biegnącej do Księginic. Przejeżdżamy przez tę wieś. Dojeżdżamy do drogi łączącej Lubin ze Ścinawą. Przeskakujemy na drugą stronę (ostrożnie - droga ruchliwa) i jedziemy do Czerńca. Na początku wsi skręcamy w lewo i tuż za kościołem skręcamy w prawo (na południe) kierując się na Niemstów. Droga staje się szutrowa. Przejeżdżamy mostkiem nad Zimnicą. Dojeżdżamy do Niemstowa. Na głównej drodze skręcamy w prawo (na zachód) i tuż za kościołem w lewo (na południe). Jedziemy drogą asfaltową mijając cmentarz. Potem droga szutrowa. Mijając mały przysiółek dojeżdżamy do drogi poprzecznej, którą jedziemy w prawo (na zachód). W ten sposób docieramy do drogi biegnącej z Lubina do Wrocławia. Uwaga - bardzo ruchliwa. Przeskakujemy na drugą stronę i wjeżdżamy w wieś Miłosna. Przejeżdżamy przez nią i za lasem znajdujemy Miłoradzice. Przejeżdżamy przez wieś kierując się na Raszową. Z Raszowej dążymy do Pieszkowa na północ (w prawo). Przecinamy kolejno Pieszków, a potem Osiek i wjeżdżamy na Przylesie. Ścieżką rowerową wzdłuż ulicy Piłsudskiego, a następnie ulicą Zwierzyckiego dojeżdżamy do Parku Wrocławskiego. Przez ten park i jesteśmy na początku trasy przy wielkim rondzie.
Ciekawe obiekty na trasie to: pałac w Księginicach, kościół Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych w Czerńcu, kościół świętego Antoniego Padewskiego w Niemstowie, kościół Świętej Trójcy w Miłoradzicach, kościół Matki Boskiej Częstochowskiej w Pieszkowie i kościół Chrystusa Króla w Osieku.
Pełen opis trasy na stronie:
www.lubinskietrasyrowerowe.pl
Paweł Niewodniczański

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych
Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wybrać około 100 atrakcji z tego regionu to niezwykle trudne zadanie. Miejsc szczególnych, wartych odwiedzenia jest tutaj znacznie więcej. Subiektywnego wyboru dokonał – opierając się na doświadczeniu jako pilota wycieczek, przewodnika...

Mapa Dolnośląska Kraina Rowerowa
Dolnośląska Kraina Rowerowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje obszar Dolnośląskiej Krainy Rowerowej, czyli obszar pow. górowskiego, pow. trzebnickiego, pow. milickiego oraz gmin: Wołów, Twardogóra i Dobroszyce. Zaznaczono tu wszystkie szlaki piesze, rowerowe, konne i kajakowe oraz ścieżki...

Mapa Ziemia Lubuska
Ziemia Lubuska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa krajoznawcza województwa lubuskiego z wyszczególnionymi atrakcjami turystycznymi. Na mapie umieszczono grafiki atrakcji turystycznych.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.