Z Lubina do Miłosnej

Dodano 6 maja 2012 przez plik GPX
Z Lubina do Miłosnej
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

9004
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.6
 • Dystans: 29,5 km
 • Przewyższenie: 40,93 m
 • Suma podejść: 160,27 m
 • Suma zejść: 160,28 m
 • Data: 6 maja 2012
 • Lokalizacja: Polska, dolnośląskie, Lubin
63111
Miloradzice-5
Z Lubina do Miłosnej
Długość trasy 30 km.
Trasa przebiegająca szosami i nielicznymi drogami leśnymi. Odcinki przebiegające duktami szutrowymi są przejezdne rowerem przez cały rok.
Rozpoczynamy jadąc od wielkiego ronda ulicą Ścinawską do drogi nr 3 (trasa na Wrocław). Na "światłach" przeskakujemy na drugą stronę. Mały kawałek ścieżką rowerową i drogę biegnącą do Ścinawy przekraczamy poprzecznie. Drogą na północ dojeżdżamy do szosy biegnącej do Księginic. Przejeżdżamy przez tę wieś. Dojeżdżamy do drogi łączącej Lubin ze Ścinawą. Przeskakujemy na drugą stronę (ostrożnie - droga ruchliwa) i jedziemy do Czerńca. Na początku wsi skręcamy w lewo i tuż za kościołem skręcamy w prawo (na południe) kierując się na Niemstów. Droga staje się szutrowa. Przejeżdżamy mostkiem nad Zimnicą. Dojeżdżamy do Niemstowa. Na głównej drodze skręcamy w prawo (na zachód) i tuż za kościołem w lewo (na południe). Jedziemy drogą asfaltową mijając cmentarz. Potem droga szutrowa. Mijając mały przysiółek dojeżdżamy do drogi poprzecznej, którą jedziemy w prawo (na zachód). W ten sposób docieramy do drogi biegnącej z Lubina do Wrocławia. Uwaga - bardzo ruchliwa. Przeskakujemy na drugą stronę i wjeżdżamy w wieś Miłosna. Przejeżdżamy przez nią i za lasem znajdujemy Miłoradzice. Przejeżdżamy przez wieś kierując się na Raszową. Z Raszowej dążymy do Pieszkowa na północ (w prawo). Przecinamy kolejno Pieszków, a potem Osiek i wjeżdżamy na Przylesie. Ścieżką rowerową wzdłuż ulicy Piłsudskiego, a następnie ulicą Zwierzyckiego dojeżdżamy do Parku Wrocławskiego. Przez ten park i jesteśmy na początku trasy przy wielkim rondzie.
Ciekawe obiekty na trasie to: pałac w Księginicach, kościół Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych w Czerńcu, kościół świętego Antoniego Padewskiego w Niemstowie, kościół Świętej Trójcy w Miłoradzicach, kościół Matki Boskiej Częstochowskiej w Pieszkowie i kościół Chrystusa Króla w Osieku.
Pełen opis trasy na stronie:
www.lubinskietrasyrowerowe.pl
Paweł Niewodniczański

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich
Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Aktualizowana w terenie mapa Krainy Łęgów Odrzańskiech obejmuje obszar od Wrocławia do Głogowa. Osią mapy jest rzeka Odra. Na mapie umieszczono aktualne szlaki piesze i rowerowe.

Mapa Ziemia Lubuska
Ziemia Lubuska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa krajoznawcza województwa lubuskiego z wyszczególnionymi atrakcjami turystycznymi. Na mapie umieszczono grafiki atrakcji turystycznych.

Mapa Dolina Baryczy. Część zachodnia
Dolina Baryczy. Część zachodnia - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa częsci zachodniej Doliny Baryczy obejmuje obszar od Rudy Sułowskiej do ujścia Baryczy do Odry. Jest to obszar ograniczony współrzędnymi 16°16’ - 17°09’ długości geograficznej wschodniej oraz 51°19’-51°42’ szerokości geograficznej północnej....

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0