Z Lubina do Bieniowic

Dodano 6 maja 2012 przez plik GPX
Z Lubina do Bieniowic
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

9008
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.6
 • Dystans: 33,5 km
 • Przewyższenie: 43,96 m
 • Suma podejść: 250,05 m
 • Suma zejść: 250,05 m
 • Data: 6 maja 2012
 • Lokalizacja: Polska, dolnośląskie, Lubin
63101
Bieniowice-3
Z Lubina do Bieniowic.
Długość trasy 33,5 km.
Trasa przebiegająca szosami oraz ścieżkami leśnymi i polnymi.
Wycieczkę rozpoczynamy na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Leśnej na Przylesiu. Jedziemy wzdłuż działek w kierunku Osieka. Na skrzyżowaniu w tej wsi kierujemy się na południe - do Pieszkowa. Ciągle drogą asfaltową przejeżdżamy przez tę wieś jadąc nadal na południe do Raszowej (Raszowej Dużej). Na skrzyżowaniu w tej wiosce skręcamy w lewo (na wschód). Za wsią droga z asfaltowej przeistacza się w szutrową. Polami i przez las docieramy do Miłoradzic. W Miłoradzicach skręcamy w prawo (na południe) i podążamy do Buczynki. Na skraju Buczynki, tuż za stawami, kierunek zmieniamy na południowo-zachodni. Na rozwidleniu szutrowych dróg kierujemy się na południe, natomiast droga biegnąca na południowy wschód może nas zaprowadzić do Szczytnik nad Kaczawą, co nie będzie wielkim błędem. Ze Szczytnik do Bieniowic jedzie się szosą na zachód. Nasza trasa jednak podąża bezpośrednio do Bieniowic. We wsi tej początkowo jedziemy główną drogą na południowy-zachód, jednak na skrzyżowaniu kierujemy się potem na północny-zachód do Miłogostowic. Przy kościele świętego Stanisława Biskupa Męczennika w Miłogostowicach skręcamy w lewo (na zachód). Przejeżdżamy przez całą wieś. Przy końcu skręcając na północ dążąc do Raszowej Małej szutrową drogą leśną. W Raszowej Małej wskakujemy na asfalt docierając do poprzecznej drogi łączącej Raszówkę z Miłoradzicami. Szosę tę jednak przeskakujemy i znowu szutrowym duktem jedziemy do Raszowej (Raszowej Dużej), gdzie łączymy się z trasą, którą jechaliśmy wcześniej. Do Lubina powracamy śladem, który wcześniej założyliśmy (przez Pieszków i Osiek).
Ciekawe obiekty na trasie to kościoły Matki Boskiej Częstochowskiej w Pieszkowe, Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Raszowej Dużej, Trójcy Świętej w Miłoradzicach, Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Bieniowicach oraz świętego Stanisława Biskup Męczennika w Miłogostowicach. Warto też zatrzymać się przy stawach w Buczynce, Raszowej Małej i Bieniowicach.
Pełen opis trasy na stronie:
www.lubinskietrasyrowerowe.pl
Paweł Niewodniczański

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych
Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wybrać około 100 atrakcji z tego regionu to niezwykle trudne zadanie. Miejsc szczególnych, wartych odwiedzenia jest tutaj znacznie więcej. Subiektywnego wyboru dokonał – opierając się na doświadczeniu jako pilota wycieczek, przewodnika...

Mapa Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich
Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Aktualizowana w terenie mapa Krainy Łęgów Odrzańskiech obejmuje obszar od Wrocławia do Głogowa. Osią mapy jest rzeka Odra. Na mapie umieszczono aktualne szlaki piesze i rowerowe.

Mapa Ziemia Lubuska
Ziemia Lubuska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa krajoznawcza województwa lubuskiego z wyszczególnionymi atrakcjami turystycznymi. Na mapie umieszczono grafiki atrakcji turystycznych.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.