Z Lubieszewa do Mirosławca

Dodano 6 maja 2012 przez plik GPX
  • Opis
  • Mapa

Kod trasy

8999
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

Z Lubieszewa do Mirosławca i z powrotem.
Długość – 41 km.
Najniżej położony punkt znajduje się w Lubieszewie (104 m n.p.m.), a najwyżej (167 m n.p.m.) pomiędzy Żabinkiem a południowym krańcem jeziora Lubie.
Wyjazd ze skrzyżowania w Lubieszewie. Kierujemy się szlakiem niebieskim pieszym na południowy-wschód. Jadąc asfaltem po kilku kilometrach docieramy do ośrodka Adwentystów Dnia Siódmego, który przejeżdżamy na drugą stronę. Jadąc niebieskim szlakiem dołączamy się do czerwonego rowerowego. Teraz czerwonym docieramy do drogi łączącej Złocieniec z Kaliszem Pomorskim. Przejeżdżamy szosę na drugą stronę i lasem jedziemy dosyć piaszczystą drogą. Jadąc nadal na południowy-wschód po około kilometrze ostro skręcamy na zachód i kierujemy się do pięknego jeziorka Orłowo. Wzdłuż brzegu wąską ścieżyną kierujemy się na południe. Po kilku kilometrach kierujemy się na wschód i klucząc lasami dojeżdżamy do zachodniego krańca Mirosławca. Odbijamy na północ i nadal kluczymy lasami. Dojeżdżamy do Żeńska i potem asfaltem do Żabina. Potem mając jezioro Busko po lewej ręce (na wschód) nadal asfaltem dojeżdżamy do skrzyżowania drogi biegnącej z Wierzchowa do Żabinka kierując właśnie się do Żabinka. W tej wsi skręcamy na wschód kierując się do Radomyśla, lecz w połowie drogi skręcamy w pola i dojeżdżamy do lasu. Teraz kierując się nadal na wschód przez las docieramy do szosy asfaltowej, którą jadąc na północny zachód dojeżdżamy do miejsca startu – Lubieszewa.
www.lubinskietrasyrowerowe.pl
Paweł Niewodniczański

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pojezierze Drawskie
Pojezierze Drawskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Opracowanie kartograficzne obejmuje obszar Pojezierza Drawskiego. Mapa zamknięta jest na wschodzie przez Jezioro Dołgie, na zachodzie zaś przez Łobez. Zaznaczono tu informacje przydatne turyście, podano aktualne przebiegi szlaków pieszych,...

Szukasz noclegu w okolicy?

Dokonując rezerwacji, wspierasz Traseo

Noclegi

Pojezierze Drawskie

booking.com
Zdjęcie pochodzi z trasy Trasa_2018_10_30 16:05 | Autor zdjęcia: dawid221
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0