Z Gubałówki na Polanę Chochołowską

Dodano 9 sierpnia 2013 przez rysowanie
Z Gubałówki na Polanę Chochołowską
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

27198
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.4
 • Dystans: 15,7 km
 • Przewyższenie: 246,97 m
 • Suma podejść: 261,86 m
 • Suma zejść: 259,48 m
 • Data: 15 sierpnia 2013
 • Lokalizacja: Polska, małopolskie, Zakopane
144228
Gubałówka
Początek.
144229
Butorowy Wierch
Skręcamy w lewo! Na Kościelisko!
144230
Czarny Dunajec
Tutaj jest cudnie!
144231
Polana Chochołowska
Cel naszej wycieczki.
144232
Szosa
Uwaga teraz!
144233
Siwa Polana
Szlaban jest, ale przejedziemy.
144234
z147
z147
144235
z336
z336
144236
z264
z264
Wyruszamy z Gubałówki. Lecimy na zachód – następny przystanek Kościelisko. Jadąc wcześniej wspomnianym wzgórzem, świetnie prezentuje się centralna część polskich Tatr. Niby tę panoramę mamy na co dzień, niby nudne, ale jaka radocha jak pedałujemy, a w oddali puszczają do nas oczko Giewont, Krokiew, Kasprowy Wierch i Czerwone Wierchy!

Tuż przed Butorowym Wierchem kierujemy się w lewo – na Wyżnią Blachówkę. Właściwie to zjeżdżamy do Kościeliska – nic skomplikowanego, a zabawa przednia. Teraz ważnym orientacyjnym punktem jest kościół w centrum wsi, za którym zakręcamy w lewo. a na następnej krzyżówce przy remizie w prawo.

Przez pewien czas oglądamy zabytkowe góralskie zagrody. Niebawem meldujemy się w przysiółku Roztoka. Dalej nasza droga biegnie w lewo. Przez chwilę będziemy przy Czarnym Dunajcu, po czym przejeżdżamy przez mosteczek nad Kirową Wodą.

Reszta opisu dostępna na: http://natatry.pl/artykuly/rower-tatry
Trasę poleca
naTatry.pl - Twoje spojrzenie na Tatry

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Podhale
Podhale - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Podhale to kraina bardzo atrakcyjna i szybko rozwijająca się dla turystyki. Mapa "Podhale" zawiera szlaki piesze, rowerowe i konne, informacje praktyczne znajdą tu także miłośnicy nart.

Mapa Wokół Babiej Góry
Wokół Babiej Góry - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa prezentuje okolice Babiej Góry, zarówno po stronie polskiej, jak i słowackiej. Zasięg mapy wyznaczają: Sucha Beskidzka i Zembrzyce na północy, Tvrdosin (Twardoszyn) na południu, Jeleśnia na zachodzie, Jordanów i Czarny Dunajec na...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.