XXII Bieg Barbórkowy

Dodano 30 grudnia 2018 przez rysowanie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

138564
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.8
 • Dystans: 10,2 km
 • Przewyższenie: 16,73 m
 • Suma podejść: 48,38 m
 • Suma zejść: 46,5 m
 • Data: 8 grudnia 2019
 • Lokalizacja: Tychy
786129
Paweł Lorens67
923178
Meta XXII Biegu Barbórkowego
Trasa zgodna z trasą Biegu Pawła Lorensa. Różnica jest tylko taka, że starujemy i kończymy przy "Widoku" i że za przepompownią nie biegniemy prosto tylko w prawo pierwszą ścieżką asfaltową.
923179
Meta XXII Biegu Barbórkowego
Trasa zgodna z trasą Biegu Pawła Lorensa. Różnica jest tylko taka, że starujemy i kończymy przy "Widoku" i że za przepompownią nie biegniemy prosto tylko w prawo pierwszą ścieżką asfaltową.
Startujemy przy "Widoku" i biegniemy ścieżką przy jeziorze w kierunku plaży strzeżonej, dalej przy jeziorze do Zameczku i później w prawo na mostki. Za mostkami prosto do przepompowni i w prawo pierwszą ścieżką asfaltową. Dalej asfaltem w lewo do "Zera" i w lewo "skośną" przecinką do asfaltu i w lewo z powrotem do przepompowni. Potem w prawo, lewo i przed mostkami w lewo wzdłuż jeziora przez plażę niestrzeżoną, koło Rybaczówki i do mety przy "Widoku"

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Metropolia Silesia i okolice
Metropolia Silesia i okolice - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna w skali 1:50000, która pokazuje mniej znane oblicze Górnego Śląska - regionu o niezwykłej historii, pełnego zabytków, atrakcji, a także... wielu terenów zielonych. Wydanie zawiera wszystkie obecne na opisywanym terenie zabytki...

Mapa Tychy, Pszczyna i okolice
Tychy, Pszczyna i okolice - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Pszczyny, Tych i okolic ograniczony jest przez Oświęcim na wschodzie i Żory na zachodzie, południowa część mapy to Jezioro Goczałkowickie. Na mapie zaznaczono informacje przydatne turyście i podano przebiegi szlaków pieszych i rowerowych....

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.