XLV Rajd Bab

Dodano 9 marca 2020 przez plik GPX
XLV Rajd Bab
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

167331
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Piesza wycieczka
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 4.4
 • Dystans: 14,0 km
 • Czas trwania: 4 h 45 min
 • Średnia prędkość: 2,94 km/h
 • Przewyższenie: 63,2 m
 • Suma podejść: 1 119,68 m
 • Suma zejść: 1 110,96 m
 • Data: 7 marca 2020
 • Lokalizacja: Końskie
952003
8
952004
9
952005
1
952006
3
952007
10
952008
5
952009
4
952010
6
952011
2
952012
7
Liczna frekwencja, dużo młodzieży, całe rodziny z dziećmi oraz grupki sympatyków naszego Oddziału PTTK - tak w skrócie możemy podsumować uczestników biorących udział w sobotnim Rajdzie Bab.

Dla nas, jako organizatorów, ta sobota rozpoczęła się dość wcześnie. Tuż po godzinie 8:00 sędziowie stojący na punktach kontrolnych, weryfikujący właściwe wykonanie konkurencji na trasie rajdu, przybyli po konieczne akcesoria i karty sędziowskie. Na trasę rajdu wyszli jeszcze na długo przed uczestnikami rajdu, a byli to: Adrian Bodasiński, Ada Dębowska, Rafał Dulewicz z córką, Bogdan Kozubski, Ania Męcina, Grzegorz Raczkowski, Anna i Daniel Rąbalscy, Katarzyna Stępień, Marianna Stępień, Tadeusz Śliwak, Krzysztof Wiatr, Beata, Martyna i Paweł Wilkowie, Włodzimierz Wojciechowski z żoną, Wojciech Ziółkowski. Weryfikację rozpoczęliśmy jeszcze przed godziną 9:00, gdyż wszelkie prognozy wskazywały na udział blisko 350 osób. Przy stołach weryfikacyjnych zasiadły: Zdzisława Król, Anna Tkaczyk, Magdalena Weber oraz Sylwia Zielińska. Przyjmowały zgłoszenia i wpłaty, wydawały pamiątkowe znaczki z czarującą czarownicą oraz nadawały numery drużynom, gotowym do stawienia czoła rajdowym konkurencjom. Na trasę wyruszyło 67 drużyn!

A tak ostatecznie przedstawiła się klasyfikacja drużynowa:

Miejsce 10 - Drużyna nr 16 - Morsy z Madagaskaru - Seniorzy ze Skarżyska Kamiennej

Miejsce 9 - Drużyna nr 52 - Stokrotki z opiekunką Małgorzatą Hejdą

Miejsce 8 - Drużyna nr 27 - Snajperzy Plejsona z ZSP nr 1 w Końskich

Miejsce 7 - Drużyna nr 49 - Drużyna Pierścienia z opiekunką Magdaleną Kurp

Miejsce 6 - Drużyna nr 12 - Morsy Skarżysko

Miejsce 5 - Drużyna nr 5 - Mądre sowy z SKKT-PTTK w Miedzierzy

Miejsce 4 - Drużyna nr 25 - AKA ZOO z ZSP nr 1 w Końskich

Miejsce 3 - Drużyna nr 45 - Fantastyczna szóstka z Kielc

Miejsce 2 - Drużyna nr 26 - Tikitaki z ZSP nr 1 w Końskich

Miejsce 1 - Drużyna nr 41 - Myszo-Jelenie z SP nr 2 w KońskichNa koniec drogą losowania wybrano Miss Rajdu. Została nią Katarzyna Pabjańska ze Skarżyska-Kam, która otrzymała pamiątkowego pluszowego misia.Dziękujemy wszystkim za udział, uśmiechy na starcie i mecie oraz zapraszamy na kolejne wydarzenia naszego Oddziału - już w maju biegi uliczne, majówka oraz maraton:)

http://www.pttkkonskie.pl/index.php/aktualnosci/621-xlv-rajd-bab-za-nami

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Województwo Łódzkie
Województwo Łódzkie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa łódzkiego, na której zaznaczono miejscowości, drogi, tereny leśne, parki krajobrazowe, zabytki, kościoły, zabytki, ośrodki aktywności konnej i wodnej oraz główne szlaki rowerowe. Kolorem żółtym wyróżniono miejsca i miejscowości...

Mapa Dolina środkowej Pilicy
Dolina środkowej Pilicy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje środkowy odcinek rzeki od Szczekocin do Nowego-Miasta nad Pilicą. Pilica to lewy dopływ Wisły o dł. 325 km, płynący z Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej i wpadający do Wisły koło Góry Kalwarii pod Warszawą. Zasięg mapy wyznaczają:...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.