Wyprawa dla odważnych, czyli z Cieszyna do Splitu

Dodano 8 lipca 2013 przez rysowanie
  • Opis
  • Mapa

Kod trasy

24888
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

Trasa dla wymagających. Dla żyjących rowerem i nim oddychających :) Zapraszam w podróż po dzikich ale przyjaznych i pięknych Bałkanach. Trasa przewiduje zarówno zapierające dech w piersiach widoki przyrody, lecz miłośnicy zwiedzania także nie będą poszkodowani - wszak trasa przebiega przez trzy stolice: Budapeszt, Belgrad i Sarajewo, ale także przez liczne mniejsze miejscowości o ciekawej historii, czego przykładem może być Dunajvaros - stanowisko archeologiczne znane z jednego z najbogatszych pochówków huńskich lub Novi Sad ze swoją przeszłością sięgającą czasów sprzed ponad sześciu tysięcy lat! Za dnia jazda, wieczorem ognisko i małe piwko;) Zapraszam Was w miejsca, które zapamiętacie do końca życia, ale uwaga! Uczestnictwo grozi uzależnieniem od przygody!

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Góry Stołowe
Góry Stołowe - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Gór Stołowych przedstawia niezwykle malowniczy zakątek SUdetów. Góry Stołowe położone są w Sudetach Środkowych, na styku z Sudetami Wschodnimi. Mapa przedstawia obszar zamknięty na zachodzie przez czeski Hronov, na południu...

Mapa Tatry Niżne
Tatry Niżne - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Niżne Tatry obejmuje swoim zasięgiem cały łańcuch górski Tatr Niżnych. Rozległe pasmo obfituje w przepiękne panoramy, do odwiedzin zachęca coraz lepsza infrastruktura i stosunkowo mała liczba turystów.

Mapa Jura Krakowsko-Częstochowska
Jura Krakowsko-Częstochowska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Jury Krakowsko-Częstochowskiej zaznaczone zastały szlaki piesze, konne i rowerowe, w tym najważniejsze: Jurajski Szlak „Orlich Gniazd”, Szlak twierdzy Kraków, Szlak Zamonitu, Szlak Żarecki i inne.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Aplikacja Traseo
Moja mapa 0