Wyprawa dla odważnych, czyli z Cieszyna do Splitu

Dodano 8 lipca 2013 przez rysowanie
  • Opis
  • Mapa

Kod trasy

24888
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

Trasa dla wymagających. Dla żyjących rowerem i nim oddychających :) Zapraszam w podróż po dzikich ale przyjaznych i pięknych Bałkanach. Trasa przewiduje zarówno zapierające dech w piersiach widoki przyrody, lecz miłośnicy zwiedzania także nie będą poszkodowani - wszak trasa przebiega przez trzy stolice: Budapeszt, Belgrad i Sarajewo, ale także przez liczne mniejsze miejscowości o ciekawej historii, czego przykładem może być Dunajvaros - stanowisko archeologiczne znane z jednego z najbogatszych pochówków huńskich lub Novi Sad ze swoją przeszłością sięgającą czasów sprzed ponad sześciu tysięcy lat! Za dnia jazda, wieczorem ognisko i małe piwko;) Zapraszam Was w miejsca, które zapamiętacie do końca życia, ale uwaga! Uczestnictwo grozi uzależnieniem od przygody!

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Beskid Wyspowy i Gorce
Beskid Wyspowy i Gorce - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna "Beskid Wyspowy i Gorce" swoim zasięgiem obejmuje Beskid Wyspowy, Pogórze Wiśnickie, wschodnią część Pogórza Wielickiego oraz całe Gorce wraz z Gorczańskim Parkiem Narodowym.

Mapa Beskid Sądecki i Pieniny
Beskid Sądecki i Pieniny - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Beskidu Sądeckiego obejmuje obszar zamknięty przez dolinę Dunajca na północnym zachodzie oraz Krynicę, Tylicz i Muszynkę na południowym wschodzie. Zawiera też obszar Małych Pienin, Pieninek, Gór Grzybowskich oraz część Pienin...

Mapa Tatry Niżne
Tatry Niżne - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Niżne Tatry obejmuje swoim zasięgiem cały łańcuch górski Tatr Niżnych. Rozległe pasmo obfituje w przepiękne panoramy, do odwiedzin zachęca coraz lepsza infrastruktura i stosunkowo mała liczba turystów.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0