Wycieczka rowerowa (Ogrodzisko, Gorzelin)

Dodano 18 kwietnia 2012 przez rysowanie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

8236
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Trudny
 • Gwiazdki: 1.8
 • Dystans: 65,9 km
 • Przewyższenie: 65,75 m
 • Suma podejść: 205,4 m
 • Suma zejść: 203,75 m
 • Data: 18 kwietnia 2012
 • Lokalizacja: Polska, dolnośląskie, Ogrodzisko
60973
Ogrodzisko
Nie byłem pewien gdzie jestem. Sądziłem, że jak na Ogrodzisko trochę za szybko, ale jednak byłem na miejscu :D
60974
Chróstnik
Zbyt szybko skręciłem, przez co wjechałem na nieużywaną drogę, którą porosły krzaki, ale te nie pokonały mnie i nie powstrzymały przed zdobyciem lasu :)
60975
Gorzelin
Ups, wygląda mi to na Gorzelin. Zawróciłem, bo chciałem pojechać przez Pieszków i dalej znaną mi trasą. Wjechałem na szlak i jakoś wyjechałem drugi raz z lasu, lecz skręciłem w złą stronę i wróciłem do Gorzelina.
60976
Raszówka
Co za pech. 500 metrów dalej i wjechałbym na znany teren, ale mapa mnie źle pokierowała, dojechałem do czyjejś posesji i zawróciłem.
60977
Raszówka
Ciekawość sprowadziła mnie na tę drogę :) Z początku przyjemna, bez zbędnych pytań o kierunek, później jednak dwa razy wycofywałem się z dróg, które wydawały się być dobre, ale takie nie były - od dawna nie używane popadły w ruinę. Jedna zryta przez dziki, miała coś w sobie złego, co zadecydowało o wycofaniu się z niej. Druga prowadziła przez podmokłe tereny. O ile niegroźnie wyglądał początek, o tyle bałem się jechać dalej. W sumie, to na tej drodze więcej niosłem rower niż jechałem.
Znów mam telefon. Użyłem aplikacji Targeo, jednak wiem już, że niepotrzebnie. Mogłem zrobić tyle zdjęć... Aplikacja po prostu pobrała 6 pozycji GPS i to wyłącznie wtedy, gdy odblokowałem klawiaturę. Czyli aplikacja jest bezużyteczna.
Zdarzyło mi się i dzisiaj zbłądzić, a nawet jeździć po bagnistych terenach. Nie wiem gdzie to było, ale na pewno w drodze przez las z Raszówki do Rzeszotar. Ogólnie rower znów trzeba wyczyścić.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Bory Dolnośląskie
Bory Dolnośląskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Borów Dolnośląskich swoim zasięgiem obejmuje obszar samych Borów, Dolne Łużyce (także z częścią niemiecką) oraz Przemkowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Łuku Mużakowa. Wschodnią granicę mapy wyznaczają Głogów i Chojnów....

Mapa Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich
Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Aktualizowana w terenie mapa Krainy Łęgów Odrzańskiech obejmuje obszar od Wrocławia do Głogowa. Osią mapy jest rzeka Odra. Na mapie umieszczono aktualne szlaki piesze i rowerowe.

Mapa Ziemia Lubuska
Ziemia Lubuska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa krajoznawcza województwa lubuskiego z wyszczególnionymi atrakcjami turystycznymi. Na mapie umieszczono grafiki atrakcji turystycznych.

Szukasz noclegu w okolicy?

Dokonując rezerwacji, wspierasz Traseo

Noclegi

Dolnośląskie

booking.com
Zdjęcie pochodzi z trasy Szlak Piastowski (Granitowy) K-2 | Autor zdjęcia: KsiestwoSJ
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Tagi
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0