Wycieczka rowerowa (Ogrodzisko, Gorzelin)

Dodano 18 kwietnia 2012 przez rysowanie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

8236
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Trudny
 • Gwiazdki: 1.8
 • Dystans: 65,9 km
 • Przewyższenie: 65,75 m
 • Suma podejść: 205,4 m
 • Suma zejść: 203,75 m
 • Data: 18 kwietnia 2012
 • Lokalizacja: Polska, dolnośląskie, Ogrodzisko
60973
Ogrodzisko
Nie byłem pewien gdzie jestem. Sądziłem, że jak na Ogrodzisko trochę za szybko, ale jednak byłem na miejscu :D
60974
Chróstnik
Zbyt szybko skręciłem, przez co wjechałem na nieużywaną drogę, którą porosły krzaki, ale te nie pokonały mnie i nie powstrzymały przed zdobyciem lasu :)
60975
Gorzelin
Ups, wygląda mi to na Gorzelin. Zawróciłem, bo chciałem pojechać przez Pieszków i dalej znaną mi trasą. Wjechałem na szlak i jakoś wyjechałem drugi raz z lasu, lecz skręciłem w złą stronę i wróciłem do Gorzelina.
60976
Raszówka
Co za pech. 500 metrów dalej i wjechałbym na znany teren, ale mapa mnie źle pokierowała, dojechałem do czyjejś posesji i zawróciłem.
60977
Raszówka
Ciekawość sprowadziła mnie na tę drogę :) Z początku przyjemna, bez zbędnych pytań o kierunek, później jednak dwa razy wycofywałem się z dróg, które wydawały się być dobre, ale takie nie były - od dawna nie używane popadły w ruinę. Jedna zryta przez dziki, miała coś w sobie złego, co zadecydowało o wycofaniu się z niej. Druga prowadziła przez podmokłe tereny. O ile niegroźnie wyglądał początek, o tyle bałem się jechać dalej. W sumie, to na tej drodze więcej niosłem rower niż jechałem.
Znów mam telefon. Użyłem aplikacji Targeo, jednak wiem już, że niepotrzebnie. Mogłem zrobić tyle zdjęć... Aplikacja po prostu pobrała 6 pozycji GPS i to wyłącznie wtedy, gdy odblokowałem klawiaturę. Czyli aplikacja jest bezużyteczna.
Zdarzyło mi się i dzisiaj zbłądzić, a nawet jeździć po bagnistych terenach. Nie wiem gdzie to było, ale na pewno w drodze przez las z Raszówki do Rzeszotar. Ogólnie rower znów trzeba wyczyścić.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych
Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wybrać około 100 atrakcji z tego regionu to niezwykle trudne zadanie. Miejsc szczególnych, wartych odwiedzenia jest tutaj znacznie więcej. Subiektywnego wyboru dokonał – opierając się na doświadczeniu jako pilota wycieczek, przewodnika...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich
Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Aktualizowana w terenie mapa Krainy Łęgów Odrzańskiech obejmuje obszar od Wrocławia do Głogowa. Osią mapy jest rzeka Odra. Na mapie umieszczono aktualne szlaki piesze i rowerowe.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Tagi
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.