Wycieczka po Orłach

Dodano 12 listopada 2020 przez aplikację Android
Wycieczka po Orłach
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

193608
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.4
 • Dystans: 3,2 km
 • Czas trwania: 0 h 25 min
 • Średnia prędkość: 7,45 km/h
 • Data: 12 listopada 2020
 • Lokalizacja:
1097344
Stadion GKS Orły
Stadion w Orłach znajduje się na ulicy Sportowej. Odbywają się na nim różne imprezy sportowe m.in.Bieg Orła, który organizowany jest co roku już od 38 lat, a także imprezy typu mecze towarzyskie oraz dożynki i festyny.
1097347
Park we wsi Orły
Park znajduje się na ulicy Przemyskiej, powstał kilka lat temu, obok niego jest foodtrack "Dobra Szama". W parku stoi kilka ławek, rosną klony i jarzębiny, natomiast na środku znajduje się fontanna. Przy parku widnieje pomnik w postaci wielkiego kamienia, na którym opisana jest historia powstania wsi. Obok parku jest plac zabaw oraz siłowania na świeżym powietrzu.
1097349
Kościoł Rzymskokatolicki w Orłach
Kościoł pw. NMP Matki Kościoła powstał w 1983 roku. Jest on położony w głównej części wsi Orły na ulicy Jana Pawła II. Zbudowano go na wzór skrzydła orła.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pogórze Przemyskie. Góry Sanocko-Turczańskie
Pogórze Przemyskie. Góry Sanocko-Turczańskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Północną i zachodnią granicę pogórza wyznacza rzeka San, na wschodzie granicę stanowi umownie granica z Ukrainą. Na południu Pogórza Przemyskiego znajdują się Góry Sanocko-Turczańskie.

Mapa Roztocze Wschodnie, Ziemia Lubaczowska, okolice Jarosławia
Roztocze Wschodnie, Ziemia Lubaczowska, okolice Jarosławia - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia region geograficzny w południowo-wschodniej Polsce. Sięga od Jarosławia po Korczowę na południu (cała autostrada A4) aż po Bełżec i Susiec na północy. Prezentuje niezwykle atrakcyjny turystycznie, choć wciąż mało popularny i...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.