Wycieczka gr. maratońskiej

Dodano 16 listopada 2012 przez rysowanie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

15749
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 1.8
 • Dystans: 21,1 km
 • Przewyższenie: 679,39 m
 • Suma podejść: 657,8 m
 • Suma zejść: 700,27 m
 • Data: 24 listopada 2012
 • Lokalizacja: Polska, dolnośląskie, Międzgórze
91960
Przerwa w schronisku
Przerwa w schronisku "odpowiednio długa". Okaże się na miejscu jaki mamy czas i na jak długo możemy tam zostać. Będzie okazja aby się posilić. Przed nami zostanie jedynie zbieg aż do Międzygórza.
91961
Snieżnik
Druga przerwa. Ze względu na odsłonięty teren przy niesprzyjających warunkach nie spędzimy tam dużo czasu. Jest to najwyższy szczyt Kotliny kłodzkiej więc przy ładnej pogodzie będą ładne widoki.
91962
Start - Meta
Start - Meta. Zaczynamy podróż szlakiem żółtym.
91966
okolice przeł. Puchacza
Pierwsza przerwa wypoczynkowa
91967
UWAGA
Skrzyżowanie czterech dróg, my planowo poruszamy się szlakiem niebieskim, ale zielonym też dotrze się do Międzygórza.
91994
Polana Jawornicka
Tu mamy możliwość podziwiania Międzygórza
Zaczynamy w Międzygórzu żółtym szlakiem i poruszamy się w kierunku Polany Jawornickiej, a dalej w kierunku przełęczy Puchacza. Tam w zależności od warunków i możliwości całej grupy skręcimy na szlak niebieski w kierunku Śnieżnika lub na szlak zielony, który prowadzi przez Mały Śnieżnik. Tak czy inaczej obie drogi prowadzą w to samo miejsce - najwyższy szczyt kotliny Kłodzkiej.

Nim na niego trafimy będziemy mijać schronisko na haki pod Śnieżnikiem. Wejdziemy tam dopiero po zejściu ze szczytu na dłuższą przerwę wypoczynkową. Na szczyt w obie strony mamy ok. 3 km. W schronisku będzie czas na regenerację. Następnie początkowo czerwonym, a po chwili niebieskim szlakiem udajemy się do Międzygórza. Szlak będzie szeroki i nie bardzo stromy, w sam raz na zbieganie.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czarna Góra
Czarna Góra - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Czarnej Góry i okolic. Zakres mapy ograniczony jest miejscowościami: Stronie Śląskie, Bystrzyca Kłodzka, Międzylesie i Stare Miasto w Czechach. Znajduje się tu popularny ośrodek narciarski. Na mapie zaznaczono szlaki piesze i rowerowe (z...

Mapa Mapa tras rowerowych - Singletrack Glacensis
Mapa tras rowerowych - Singletrack Glacensis - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia obszar Ziemi Kłodzkiej z naniesionymi pętlami Singletrack'ów. Rowerowe trasy zostały wytyczone przy współpracy ze Stowarzyszeniem Gmin Ziemi Kłodzkiej. Na mapie oznaczono przebieg pętli wraz z ich infrastrukturą (stacje naprawcze,...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.