WTR Pętla Zabrzeg - Drogomyśl - Zabrzeg starym i nowym oznakowaniem.

Dodano 22 kwietnia 2019 przez aplikację Android
WTR Pętla Zabrzeg - Drogomyśl - Zabrzeg starym i nowym oznakowaniem.
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

145132
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 4.9
 • Dystans: 43,8 km
 • Czas trwania: 2 h 44 min
 • Średnia prędkość: 15,97 km/h
 • Przewyższenie: 36 m
 • Suma podejść: 458 m
 • Suma zejść: 458 m
 • Data: 22 kwietnia 2019
 • Lokalizacja: Zabrzeg- Drogomyśl, Chybie
819602
Poczatek petli przy stacji kolejowej w Zabrzegu
819603
Leśna ściezka
819604
Leśna droga Czarnolesie
819605
Opis WTR
819606
Leśna Scieżka
819607
Trasa
819608
Strumyk Bajerka
819609
Skrzyżowanie szlaków
819610
Oznakowanie
819611
Miejsce odpoczynku
819612
Kościół w Drogomyślu
W tym miejscu szlaki WTR stary ( niebieski ) i nowy ( pomarańczowy ) się rozdzielają.
819613
WTR nowym oznakowaniem
819614
Frelichów
819615
Zarzecze
819616
Rogatka kolejowa
Kolej z Wisły
819617
Droga leśna
Tą drogą ma iść w przyszłości jeszcze nowsza trasa WTR. Ale jedzie się po płytach betonowych więc jest raczej nie komfortowo.
819618
Jezioro Goczałkowickie
Trzeba trochę zjechać z trasy
Propozycja trasy w ramach pętli głównie szlakami WTR ( Wiślana Trasa Rowerowa ) nowym oraz starym oznakowaniem. Z Zabrzegu na początku szlaku się pokrywają ale w Landku się rozdzielają i stary ( niebieski ) idzie na południe przez Zaborze do Drogomyśla. W Drogomyślu szlaki znowu się łączą i idą razem do Wisły a ja pojechałem z powrotem tylko już nowym oznakowaniem ( pomarańczowym ) przez Zabłocie, Frelichów i Zarzecze aż do ul. Bielskiej w Chybiu skąd można resztę trasy pokonać tą sama drogą co na początku. Ja jednak pojechałem drogą leśną w stronę Jeziora Goczałkowickiego, gdzie planowane jest jeszcze nowsze poprowadzenie WTR w przyszłości. Trasa idzie jednak po betonowych płytach i komfort jazdy jest niestety kiepski choć miły bo po lesie.
Generalnie trasa łatwa i spokojnie można ją zrobić z dziećmi ( oprócz tych betonowych płyt ), jedynie po drodze jest mało atrakcji dla dzieci.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Beskid Śląski, Żywiecki i Mały
Beskid Śląski, Żywiecki i Mały - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Małego - zostały zaznaczone na niej najpotrzebniejsze dla turystów informacje: przebiegi szlaków i atrakcje turystyczne. Z mapy można korzystać będąc offline, po zakupie wybiera się ją jako jeden z...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Rybnik i okolice
Rybnik i okolice - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Rybnika i okolic obejmuje Żory, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik i Wodzisław Śląski. Zaznaczono na niej informacje przydatne turyście, jak zabytki, noclegi, granice obszarów chronionych. W miejscowościach opisano nazwy głównych ulic. Podano aktualne...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta