Wokół Wrocławia

Dodano 13 października 2012 przez aplikację Android
Wokół Wrocławia
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

14966
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 5.7
 • Dystans: 38,1 km
 • Czas trwania: 3 h 21 min
 • Średnia prędkość: 11,34 km/h
 • Przewyższenie: 72 m
 • Suma podejść: 1 102 m
 • Suma zejść: 1 103 m
 • Data: 13 października 2012
 • Lokalizacja: Polska, dolnośląskie, Wrocław
88705
Park Tysiąclecia
88706
Park Tysiąclecia
88707
Most Millenijny
88711
Wzdłuż Odry
Tu fota za Mostem Trzebnickim - pełno rybaków :)
88712
Wzdłuż Odry
Trasa różnorodna dzięki czemu nie jest nudno:: jedzie się ulicami miasta, parkami i ścieżkami wzdłuż Odry.

Start Renoma, następnie ul. Grabiszyńska aż do FATa (i to jest zasadniczo najnudniejsza i najmniej przyjemna część tej trasy), przecinamy Klecińską i za nią skręcamy w prawo: jedziemy ulicami: Ostrowskiego, Krzemieniecką, Trawową, Stanisławowską, prawo w Mińską aż do ronda przy Factory Outlet.

Na rondzie w lewo i w zasadzie zaraz za rondem skręcamy w prawo, do Parku Tysiąclecia. Nie wjeżdżamy do samego Parku ale jedziemy wzdłuż wałów Ślęzy (bardzo miła trasa :)) i dojeżdżamy do ul. Żrenickiej. Następnie skręcamy w lewo w ulicę Kołobrzeską, Koszalińską, dojeżdżamy do Dworca Wrocław Kuźniki, skręcamy w prawo w Bystrzycką (ja tutaj skręciłam w złą, bo ślepą uliczkę), a potem w lewo w ul. Bajana która doprowadza nas do parku Zachodniego.

Przecinamy park by dojechać do ulicy Milenijnej (jak widać na mapie mi wyszło to słabo :) przejeżdżamy Most Millenijny, za mostem ślimakiem skręcamy w lewo i zjeżdżamy na ulicę Osobowicka. No i zaczyna się najprzyjemniejsza część trasy, jedziemy wałami wzdłuż Odry, przecinamy Most Osobowicki, Most Trzebnicki, Most Warszawski. Następnie zmieniamy "stronę Odry" na ulicy Jana Kochanowskiego (sorry nie wiem jaki to Most). I potem już cały czas wzdłuż Odry, mijamy Most Swojczycki, i jedziemy tak aż do ogrodu zoologicznego.

Przejeżdżamy Most Zwierzyniecki by wrócić na trasę rowerową wzdłuż "wody":)/Odry/Wybrzeża Wyspiańskiego i dojeżdżamy do Mostu Grunwaldzkiego, potem Mostu Pokoju i dalej wzdłuż Odry do Hali Stulecia. W lewo w Piaskową aż do Galerii Dominikańskiej a potem Renomy :) Koniec.

Super! Polecam!
Kinga

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych
Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wybrać około 100 atrakcji z tego regionu to niezwykle trudne zadanie. Miejsc szczególnych, wartych odwiedzenia jest tutaj znacznie więcej. Subiektywnego wyboru dokonał – opierając się na doświadczeniu jako pilota wycieczek, przewodnika...

Mapa Bliskie okolice Wrocławia. Część południowo-zachodnia
Bliskie okolice Wrocławia. Część południowo-zachodnia - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Wrocławia i okolic na wschodzie sięga po centrum Wrocławia, na zachodzie do Środy Śląskiej, południowa granica określona jest przez wsie Słupice, Kełczyn, Oleszna, Radzików, północna przez Ligotę Piękną, Gosławice i Brodno. Jest...

Wasza ocena: 4.0 (2 głosy)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
kys30
14 listopada 2015 kys30 napisał:
ładna pętla :)
JJ_Active
17 maja 2015 JJ_Active napisał:
Super:)
boulinek11
20 października 2012 boulinek11 napisał:
Ciekawa
Tagi
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.