Wokół Pienin przez przełom Dunajca

Dodano 25 lipca 2019 przez Garmin
Wokół Pienin przez przełom Dunajca
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

153758
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

869071
LAP001
869072
20180609_1233
869073
20180609_1418
869074
Chata Pieniny
Piękna i malownicza pętla wokół Pienin Właściwych, z trasą przez przełom Dunajca czyli słynną Drogą Pienińską. Większość po asfalcie, zaś przez przełom Dunajca (między Czerwonym Klasztorem a Szczawnicą) bita droga, częściowo asfalt.

Proponuję jechać w takim właśnie kierunku, wtedy względnie stromy podjazd z Hałuszowej na Majerz pokonujemy na początku wycieczki, później jest już cały czas w dół :-)

Czas wycieczki zawiera liczne postoje na robienie zdjęć i jeden posiłek w Chacie Pieniny (waypoint).

Pętlę rozpocząć możemy z dowolnej miejscowości na trasie, polecam jednak Krościenko n/Dunajcem i tamtejszą wypożyczalnię rowerów "Sokolica", tam również restauracja z dobrym jedzeniem i noclegi.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Tatry Polskie i Słowackie
Tatry Polskie i Słowackie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Tatry Polskie i Słowackie wydawnictwa Compass swoim zasięgiem obejmuje obszar Tatr Wysokich, Bielskich i Zachodnich leżących po stronie zarówno polskiej jak i słowackiej. Mapa Tatr przedstawia atrakcje turystyczne i przyrodnicze, szlaki...

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

Mapa Gorce
Gorce - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia jedno z najpopularniejszych i najatrakcyjniejszych pod względem krajobrazowym pasm Beskidów, z Gorczańskim Parkiem Narodowym na czele. Obszar mapy obejmuje całe Gorce, od przełęczy Sieniawskiej i Raby Wyżnej na zachodzie, po dolinę...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.