Wokół Pienin przez przełom Dunajca

Dodano 25 lipca 2019 przez Garmin
Wokół Pienin przez przełom Dunajca
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

153758
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

869071
LAP001
869072
20180609_1233
869073
20180609_1418
869074
Chata Pieniny
Piękna i malownicza pętla wokół Pienin Właściwych, z trasą przez przełom Dunajca czyli słynną Drogą Pienińską. Większość po asfalcie, zaś przez przełom Dunajca (między Czerwonym Klasztorem a Szczawnicą) bita droga, częściowo asfalt.

Proponuję jechać w takim właśnie kierunku, wtedy względnie stromy podjazd z Hałuszowej na Majerz pokonujemy na początku wycieczki, później jest już cały czas w dół :-)

Czas wycieczki zawiera liczne postoje na robienie zdjęć i jeden posiłek w Chacie Pieniny (waypoint).

Pętlę rozpocząć możemy z dowolnej miejscowości na trasie, polecam jednak Krościenko n/Dunajcem i tamtejszą wypożyczalnię rowerów "Sokolica", tam również restauracja z dobrym jedzeniem i noclegi.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Podhale
Podhale - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Podhale to kraina bardzo atrakcyjna i szybko rozwijająca się dla turystyki. Mapa "Podhale" zawiera szlaki piesze, rowerowe i konne, informacje praktyczne znajdą tu także miłośnicy nart.

Mapa Beskid Sądecki i Pieniny
Beskid Sądecki i Pieniny - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Beskidu Sądeckiego obejmuje obszar zamknięty przez dolinę Dunajca na północnym zachodzie oraz Krynicę, Tylicz i Muszynkę na południowym wschodzie. Zawiera też obszar Małych Pienin, Pieninek, Gór Grzybowskich oraz część Pienin...

Mapa Pieniny i Magura Spiska
Pieniny i Magura Spiska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia słowacką część Pienin i Spiską Magurę. Sięga na południe do miejscowości Biała Spiska, na zachodzie obejmuje Zdziar, na wschodzie sięga okolic Ruskiej Woli nad Popradem, od północy obszar mapy ogranicza granica...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0