wilki_start

Dodano 28 sierpnia 2020 przez rysowanie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

186504
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Piesza wycieczka
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 1.1
 • Dystans: 15,7 km
 • Przewyższenie: 35,9 m
 • Suma podejść: 46,12 m
 • Suma zejść: 57,59 m
 • Lokalizacja:
1057252
zadanie 1
Użyjcie worka, który dostaliście w pakiecie startowym do zebrania napotkanych po drodze śmieci.
Co może oznaczać zasada " Nie zostawiaj śladu" ?
Przygotujcie plakat na temat zasad zachowania się w lesie i zabierzcie go ze sobą na ognisko
1057253
zadanie 2
Zbudujcie szałas korzystając tylko z suchych gałęzi oraz sznurka otrzymanego w pakiecie startowym. Zdjęcie szałasu wyślijcie na numer 600 143 157 z dopiskiem nazwy drużyny. Na zbudowanie macie 15 minut!
1057254
zadanie 3
Na trasie wędrówki i w jej okolicy spotkacie wiele schronów bojowych z II Wojny Światowej, wchodzących w skład umocnień Wału Pomorskiego. Na dodatkowej mapce zaznaczono kilkanaście schronów. Odwiedzcie kilka z nich i wyślijcie zdjęcia z waszych odwiedzin na nr 600 143 157 z dopiskiem nazwy drużyny.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Pojezierze Drawskie
Pojezierze Drawskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Opracowanie kartograficzne obejmuje obszar Pojezierza Drawskiego. Mapa zamknięta jest na wschodzie przez Jezioro Dołgie, na zachodzie zaś przez Łobez. Zaznaczono tu informacje przydatne turyście, podano aktualne przebiegi szlaków pieszych,...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.