Wielka pętla po Inowrocławiu

Dodano 26 czerwca 2017 przez rysowanie
Wielka pętla po Inowrocławiu
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

102581
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Piesza wycieczka
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 6.0
 • Dystans: 9,2 km
 • Przewyższenie: 20,77 m
 • Suma podejść: 38,17 m
 • Suma zejść: 41,47 m
 • Lokalizacja: Inowrocław
603796
Inowrocławska bimba
Zabytkowy tramwaj, taki jakie jeździły po Inowrocławiu od 10 listopada 1912 roku do 31 grudnia 1962 roku jako Inowrocławska Miejska Kolej Elektryczna
608727
Bazylika Imienia Najświętszej Maryi Panny
Najstarszy kościół Inowrocławia pobudowany w XII w z inicjatywy księcia Leszka. Unikatowe płaskorzeźby - maski przedstawiające prawdopodobnie prawdy wiary chrześcijańskiej. W środku cenna jest gotycka figura Madonny Uśmiechniętej - patronki nadziei, która wykonana jest z drewniana.
608728
Najstarszych nekropolia Inowrocławia
Prawdopodobnie wokół kościoła pw. Imienia Najświętszej Maryi Panny chowano zmarłych jeszcze przed jego wybudowaniem. Cmentarz użytkowano przez osiem stuleci. W wieku XIX był jedynym cmentarzem parafialnym w mieście.
608729
Kościół pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie
Jeden z największych kościołów w okolicy z 77 metrową wieżą. Neoromański z licznymi odniesieniami piastowskiej historii miasta i okolic.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Szlak Piastowski
Szlak Piastowski - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Szlaku Piastowskiego, który przebiega przez województwa: wielkopolskie i kujawsko-pomorskie. Mapa została zaktualizowana w terenie, zostały na niej uwzględnione wszelkie niezbędne informacje turystyczno-krajoznawcze oraz informacje...

Mapa Kujawy - mapa atrakcji turystycznych
Kujawy - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Krajoznawcza mapa Kujaw z zaznaczonymi najważniejszymi atrakcjami turystycznymi w postaci grafik. Mapa Kujawy to doskonała propozycja szczególnie dla turystów, którzy podróżują samochodem.

Mapa Ziemia Chelmińska - Kraina gotyku
Ziemia Chelmińska - Kraina gotyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Aktualizowana w terenie mapa krajoznawcza Ziemi Chełmińskiej. Na mapie zaznaczono w postaci ikon najważniejsze atrakcje turystyczne regionu. Mapa obejmuje swym zasięgiem Chełmno, Toruń, Chełmżę, Świecie, Grudziądz, Golub-Dobrzyń oraz Bydgoszcz. ...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.