Wczasy rowerowe/ Epilog w akcie II: Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej

Dodano 24 sierpnia 2012 przez rysowanie
Wczasy rowerowe/ Epilog w akcie II: Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

12967
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.4
 • Dystans: 40,4 km
 • Przewyższenie: 27,43 m
 • Suma podejść: 87,76 m
 • Suma zejść: 70,92 m
 • Data: 18 sierpnia 2012
 • Lokalizacja: Stalowa Wola - Tarnobrzeg
219463
Na stacji w Rozwadowie
219465
Nasz szynobus
Czekać parę godzin na kolejny szynobus, czy jechać pomimo zmęczenia całonocną podróżą znad morza?Takie oto perspektywy zarysowały się przed nami na rozwadowskiej stacji. Wybór był oczywisty, czyli dojazdówka. W końcu to tylko 40 kilometrów i to lokalnymi, mało ruchliwymi traktami. Dłuższy odcinek gruntowej drogi trafił się jedynie od obrzeży Stalowej Woli do Kotowej Woli (fragmentaryczne odcinki asfaltowe). Ponadto cały czas mieliśmy asfalt pod kołami. Trasę też znaliśmy bardzo dobrze, korzystając z niej w przeszłości jako alternatywy dla ruchliwej szosy przez Grębów. W taki oto sposób wliczając drogę z Lublina do Niedrzwicy przejechaliśmy ponadprogramowe 70 kilometrów. No ale skoro byliśmy na wczasach rowerowych to wręcz wypadalo zakończyć je na siodełku. Zawsze to dodatkowy zastrzyk endorfiny.
PS. Niestety myśl o bliskości domu wpłynęła negatywnie na moją mobilność w kwestii dokumentacji fotograficznej trasy.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Wyżyna Sandomierska
Wyżyna Sandomierska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Wyżyny Sandomierskiej przedstawia ziemię sandomierską - historyczną krainę Polski położoną między Pilicą a Wisłą oraz między Sanem a Dunajcem. Zasięg mapy wyznaczają: Józefów nad Wisłą na północy, Gnojno na zachodzie, Nowa Dęba na południu i...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
jedrula77
8 kwietnia 2016 jedrula77 napisał:
Fajna trasa
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.