W koło KPN wschód

Dodano 7 września 2019 przez aplikację Android
W koło KPN wschód
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

158280
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

892441
Zaczynamy naszą traskę w warsztacie motomotion.
Oglądania nowych motocykli nigdy za dużo. A nuż coś podpasuje i się kupi. Przy okazji P. Andrzej - mechanik wprawnym okiem zobaczy czy nasze maszyny są sprawne ( oczywiście to nie wolontariat :)).
892442
Punkt 2
892443
Kościół w Izabelinie
Pośród pachnących igliwiem sosen, rozbrzmiewających zachwycającym śpiewem ptaków i soczystej zieleni Puszczy Kampinoskiej znajduje się w - Izabelinie kościół. Kościół powstaje według projektu pani architekt Barbary Brukalskiej. W lipcu 1964 r. fronton kościoła zdobi mozaika, dzieło Marii Uśpieńskiej. Piękny witraż
892444
Parking w Truskawiu - KPN
Parking w Truskawiu w KPN.
Dość oblegane miejsce, ale trzeba przyznać, że blisko rogatek Warszawy
892445
Pomnik Pamięci Mieszkańców Sierakowa
Pomnik Pamięci Mieszkańców Sierakowa. Wraz z początkiem okupacji mieszkańcy wsi Sieraków jako jedni z pierwszych włączyli się do działalności konspiracyjnej. Nawiązali kontakt ze Związkiem Walki Zbrojnej w Pruszkowie
i z Oddziałem Dywersji Bojowej VIII Rejonu AK. Za swoją działalność byli represjonowani
przez Niemców. Wielu walczyło też w Powsta-niu Warszawskim i straciło życie. O poległych
nie zapomnieli ich koledzy i upamiętnili wojenne bohaterstwo wsi pomnikiem. Tablica przed-
stawia nazwiska 35 osób, które oddały życie za Ojczyznę.
892446
Ret Bike
Większość wie co to za Teraz macie na mapie.
892447
Na polach Jesień zaczyna się gościć
Na polach Jesień zaczyna się gościć. Pola w otulinie KPN
892448
Atrakcja od Hondy
Atrakcja od Hondy. Moja "kobyłka"
892449
Kapliczka przydrożna
Kapliczka przydrożna
892450
Parking przelotowy w Rozoga
Świetne miejsce na drugie śniadanie czy kawę. Zawsze zajeżdżam na przerwę w trasie
892451
Kościół w Lesznie
Mazowieckie Leszno położone na skraju Puszczy Kampinoskiej ma długą historię. Na jej terenie istniała już pomiędzy 1400 -1200 r. p.n.e. osada z epoki brązu. Parafia św. Jana Chrzciciela powstała najprawdopodobniej wraz z lokacją wsi w początkach XV wieku. Nowy, neogotycki kościół wznoszono w latach 1894-1898. Zaprojektował go warszawski architekt Władysław Hirszel zmarły w czasie realizacji inwestycji. Budowę dokończono pod nadzorem Konstantego Wojciechowskiego.
892452
Pod sklepem 4fanbike kończymy naszą wycieczkę
Pod sklepem 4fanbike kończymy naszą wycieczkę. Fajna pogoda nam dopisała. Jazda sama frajda. Polecamy traskę przed weekendowym obiadkiem.
892825
Parking w Truskawiu - KPN
Kiedyś nawet zostawali tutaj na noc pod namiotem.
892826
WKolo_KPN_10
Żółte kolory Jesieni w Puszczy Kampinoskiej
892827
WKolo_KPN_08
A przed nami szlak
892828
WKolo_KPN_09
Piękny. Jesień ma swoje urocze kolory. Trzeba tylko się zatrzymać i popatrzeć.
W taki piękny sobotni dzień z piękną pogodą nie leżymy przed telewizorem tylko odpalamy "kobyłke" i w traske. Na starcie zaliczmy mały przegląd techniczny w firmie Motomotion.
Kampinoski Park Narodowy jest drugim pod względem wielkości parkiem tego typu w Polsce. Przyciąga turystów ceniących aktywny wypoczynek na łonie natury.
Warszawa jest jedyną europejską stolicą sąsiadującą z parkiem narodowym. Wystarczy pół godziny jazdy samochodem z centrum miasta, by znaleźć się na skraju pozostałości pradawnej Puszczy Mazowieckiej, w której polowali polscy królowie. Dziś Kampinoski Park Narodowy to zielone płuca Warszawy, teren weekendowych wypadów dla miłośników turystyki pieszej, rowerowej i narciarstwa biegowego oraz jazdy konnej. Wielbiciele niezwykłych krajobrazów znajdą tu piękne piaszczyste wydmy położone z dala od morza, a miłośnicy zwierząt mogą zobaczyć łosia, wilka lub żurawia w jego naturalnym środowisku.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kampinoski Park Narodowy
Kampinoski Park Narodowy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa "Kampinosu" obejmuje cały obszar Kampinoskiego Parku Narodowego (wraz z enklawami) oraz tereny przyległe. Obszar mapy od północy ogranicza dolina Wisły, od zachodu Bzura, a od wschodu aglomeracja warszawska. Skala mapy pozwoliła na dokładne...

Mapa Województwo Łódzkie
Województwo Łódzkie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa łódzkiego, na której zaznaczono miejscowości, drogi, tereny leśne, parki krajobrazowe, zabytki, kościoły, zabytki, ośrodki aktywności konnej i wodnej oraz główne szlaki rowerowe. Kolorem żółtym wyróżniono miejsca i miejscowości...

Mapa Północno-wschodnie okolice Warszawy
Północno-wschodnie okolice Warszawy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Warszawy i okolic ograniczona jest przez:: Wyszków na północy, Nowy Dwór Mazowiecki na zachodzie, Warszawę na południu, Korytnicę na wschodzie. Mapa obejmuje fragment Kampinoskiego Parku Narodowego i prawie całe Jezioro Zegrzyńskie. Jest to...

Wasza ocena: 5.0 (2 głosy)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
mpiekna12
9 sierpnia 2021 mpiekna12 napisał:
motomotion
JanTurysta
20 lipca 2021 JanTurysta napisał:
KPN to mój temat i P. Lechosława Herza.
Rowerzysta12
13 października 2019 Rowerzysta12 napisał:
Pojadę jutro ????
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.