VII Kacwin – Niedzica – Żar – Łapsze – Pawliki – Czarna Góra - Trybsz

Dodano 28 lipca 2011 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa

Kod trasy

4557
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Trudny
 • Gwiazdki: 1.7
 • Dystans: 41,3 km
 • Przewyższenie: 492,2 m
 • Suma podejść: 1 606,55 m
 • Suma zejść: 1 507,45 m
 • Data: 28 lipca 2011
 • Lokalizacja: Polska, małopolskie, Spisz
Trasa trudna, miejscami bardzo trudna
Długość: 41,3 km
Średnie nachylenie: 7,16%
Wys. maks: 987,0 m n.p.m
Wys. min: 490,6 m n.p.m

Trasa na odcinku Kacwin – Niedzica jest wybitnie ciężka – prawdziwe trophy – trudności nawigacyjne i techniczne. Miejscami gubi się w zaroślach, krzyżuje ze ślepymi drogami leśnymi i polnymi, opada gwałtownie stromymi zboczami. Mimo wszystko jest przejezdna, ale bez nawigacji GPS może być trudno. Przez Żar oraz z Łapsz Wyżnych do Pawlików trasa prowadzi znakowanymi szlakami, ale cechuje się ciężkimi podjazdami i wymagającymi zjazdami.

Szczegółowy opis trasy na portalu Rowerowe Podhale: http://www.rowerowepodhale.eu/index.php/opisytras/108-trasavii
Trasę poleca
rowerowepodhale.eu

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Tatry Polskie i Słowackie
Tatry Polskie i Słowackie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Tatry Polskie i Słowackie wydawnictwa Compass swoim zasięgiem obejmuje obszar Tatr Wysokich, Bielskich i Zachodnich leżących po stronie zarówno polskiej jak i słowackiej. Mapa Tatr przedstawia atrakcje turystyczne i przyrodnicze, szlaki...

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

Mapa Podhale
Podhale - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Podhale to kraina bardzo atrakcyjna i szybko rozwijająca się dla turystyki. Mapa "Podhale" zawiera szlaki piesze, rowerowe i konne, informacje praktyczne znajdą tu także miłośnicy nart.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.