VeloDunajec (pod szosówki)

Dodano 29 kwietnia 2020 przez plik GPX
VeloDunajec (pod szosówki)
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

170126
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.1
 • Dystans: 261 km
 • Przewyższenie: 981,46 m
 • Suma podejść: 3 164,6 m
 • Suma zejść: 3 838,08 m
969388
przewodnikTatry-short4.mp4_snapshot_00.49_[2020.03.26_08.07.37] (1)
969389
GOPR2740_1569778943401_high
969391
20190810_083730_HDR (1)
969392
GOPR2382 (1)
Sugerowana, aktualna (23.12.2022 r.) propozycja przejazdu po całej trasie VeloDunajec pod rowery szosowe. Asfalt jest tu w 99%, jedyny odcinek szutrowy przy moście w Zgłobicach, gdzie jakoś na most trzeba najechać.

Ślad prowadzi po wszystkich już asfaltowych/gotowych fragmentach i która objeżdża po lokalnych drogach (miejscami z dużym ruchem/przewyższeniami) te odcinki, które się jeszcze budują lub są dopiero w koncepcji/planach.

Uwaga! Jest spora modyfikacja trasy na jej starcie, bo z Zakopanego do Nowego Targu prowadzi przez Gubałówkę i potem przez odnogi oraz trasę główną Szlaku Rowerowego Wokół Tatr. Jako, że to propozycja "pod szosówki", to ekstra podjazdy nie będą nikomu straszne :-)

Co ten ślad pomija z gotowych odcinków VeloDunajec?
1. Zakopane - Ludźmierz (21 km), czyli zwykłe drogi równoległe do "Zakopianki"
2. Parę drobnych fragmentów między Sromowcami Wyżnymi a Niżnymi
3. Słowacką część Drogi Pienińskiej przez Przełom Dunajca (10 km)
4. Parę kilometrów wałów między Filipowicami a Zakliczynem (omija dzięki temu jeszcze nie gotowe przejazd przez bród potoku Rudzianka)

Na reszcie jest praktycznie zbieżny z proponowanym objazdem dla rowerów turystycznych https://narowery.visitmalopolska.pl/velodunajec

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Beskid Śląski, Żywiecki i Mały
Beskid Śląski, Żywiecki i Mały - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Małego - zostały zaznaczone na niej najpotrzebniejsze dla turystów informacje: przebiegi szlaków i atrakcje turystyczne. Z mapy można korzystać będąc offline, po zakupie wybiera się ją jako jeden z...

Mapa Ojcowski Park Narodowy
Ojcowski Park Narodowy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia atrakcyjne tereny turystyczno-rekreacyjne na północ od Krakowa. Obejmuje obszar Ojcowskiego Parku Narodowego (wraz z enklawami) oraz tereny przyległe (od Sułoszowej na północy do Modlnicy na południu oraz od Jerzmanowic na...

Mapa Rowerowy Szlak Orlich Gniazd
Rowerowy Szlak Orlich Gniazd - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Szlak Orlich Gniazd to „rowerowy klasyk”. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych szlaków rowerowych w kraju, cieszącym się ugruntowaną renomą i dużą popularnością zarówno wśród rowerzystów o sportowym zacięciu, jak i miłośników turystyki...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.