Velo Baltica, R10, EuroVelo 10 - oficjalny przebieg przez Pomorze Zachodnie

Dodano 29 czerwca 2020 przez plik GPX
Velo Baltica, R10, EuroVelo 10 - oficjalny przebieg przez Pomorze Zachodnie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

178315
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.4
 • Dystans: 232 km
 • Przewyższenie: 65 m
 • Suma podejść: 1 536,66 m
 • Suma zejść: 1 523,04 m
1025378
Wicie
1025379
Wicie
1025383
Grzybowo
1025384
Pogorzelica
1025388
Kołobrzeg
1025389
Kołobrzeg
1025390
Podczele
1025391
Kołobrzeg-Ustronie
Trasa rowerowa Velo Baltica stanowi część europejskiej trasy wokół Morza Bałtyckiego Eurovelo 10. Jej przebieg w terenie pokrywa się częściowo również ze szlakiem Żelaznej Kurtyny EuroVelo 13, w związku z czym w terenie przyporządkowany jej zostały numery 10 oraz 13.

Trasa poprowadzona jest drogami rowerowymi, drogami o małym natężeniu ruchu i odcinkami leśnymi. W celu polepszenia standardów, zapewnienia ciągłości trasy rowerowej Velo Baltica oraz poprawy bezpieczeństwa i wygody użytkowników zostało zainicjowanych szereg działań projektowych i budowlanych. Przebudowywane i oznakowywane są stare odcinki, budowane nowe. Postęp prac nad budową trasy można śledzić na interaktywnej mapie www.trasyrowerowe.wzp.pl

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Wyspa Wolin
Wyspa Wolin - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Wyspy Wolin zawiera szlaki turystyczne piesze i rowerowe oraz najważniejsze atrakcje turystyczne. Mapy swoim zasięgiem obejmuje fragment wybrzeża w części niemieckiej, od wschodu zamknięta jest przez Dziwnów.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.