Ustroń-Równica-Leśny Park Niespodzianek

Dodano 6 stycznia 2011 przez plik GPX
Ustroń-Równica-Leśny Park Niespodzianek
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

1721
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Piesza wycieczka
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.9
 • Dystans: 11,4 km
 • Czas trwania: 6 h 5 min
 • Średnia prędkość: 1,87 km/h
 • Przewyższenie: 406,89 m
 • Suma podejść: 1 002,49 m
 • Suma zejść: 999,05 m
 • Data: 3 października 2010
 • Lokalizacja: Polska, śląskie, Ustroń
2715
Leśny park Niespodzianek
Jedną z ciekawszych atrakcji parku są muflony i daniele, które swobodnie przemieszczają się wśród zwiedzających, i które to można karmić z ręki. W zagrodach zobaczymy : żubry, jelenie szlachetne, sarny, dziki, żbiki czy jenoty. Bez sprzecznie największymi atrakcjami parku są sokolarnia i sowiarnia, gdzie o wyznaczonych porach wykwalifikowani sokolnicy prezentują ptaki drapieżne i sowy podczas ich lotów.
2716
Extreme Park
Kompleks Rekreacyjno-Sportowy pod Równicą:
całoroczny tor saneczkowy typu roller coaster;karczma biesiadna;kawiarenka internetowa;Sala konferencyjna na 70 osób, pokoje gościnne;amfiteatr; punkt widokowy
2717
Park Linowy na szczycie Równicy
Park składa się z 5 tras o łącznej długości 1km i 53 przeszkód:

*** Trasa Wikingów:Najkrótszą, jednakże najtrudniejsza trasą, jest trasa Wikingów (25 przeszkód na wysokości od 3 do 12 metrów nad ziemią).

*** Trasa Samurajów:
Równolegle do trasy Wikingów przebiega trasa Samurajów (trasa o podobnym stopniu trudności, jednak krótsza - 16 przeszkód). Na 14-tej przeszkodzie skręca w prawo i po trzech kolejnych schodzi na ziemię. Jest to alternatywa dla osób, które poczuły się zmęczone i chcą zejść na ziemię.

*** Trasa Indian
Kolejną możliwością jest trasa Indian (17 przeszkód i łączy się z trasą Tarzana, dając uczestnikom możliwości przedłużenia zabawy o kolejne 12 przeszkód). Na trasie Indian spotkamy takie przeszkody jak Skok Tarzana na zawieszoną 5 metrów dalej sieć, podniebny surfing, ścianę wspinaczkową, jeżdżącą balię, przeskok pomiędzy platformami oraz wiele innych.

*** Trasa Piratów
Ostatnią z propozycji jest trasa Piratów, która posiada najnowocześniejszy system asekuracyjny tzw. EXPOGLIDER, dzięki któremu nie trzeba przepinać karabinków na drzewie. Trasa ta jest idealna dla dzieci od 5 roku życia oraz polecana osobom z lękiem wysokości.
16105
USTROŃ - LESNY PARK NIESPODZIANEK - POKAZY LOTÓW PTAKÓW DRAPIEŻNYCH
16106
USTROŃ - LESNY PARK NIESPODZIANEK - POKAZY LOTÓW PTAKÓW DRAPIEŻNYCH
16107
USTROŃ - LESNY PARK NIESPODZIANEK - POKAZY LOTÓW PTAKÓW DRAPIEŻNYCH
16108
USTROŃ - LESNY PARK NIESPODZIANEK - POKAZY LOTÓW PTAKÓW DRAPIEŻNYCH
16109
USTROŃ - LESNY PARK NIESPODZIANEK
16110
USTROŃ - LESNY PARK NIESPODZIANEK
16111
USTROŃ - LESNY PARK NIESPODZIANEK
16112
USTROŃ - LESNY PARK NIESPODZIANEK
16113
USTROŃ - LESNY PARK NIESPODZIANEK
spacerkiem wokół Ustronia - test 2

http://www.lesnypark.pl/

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Beskid Śląski, Żywiecki i Mały
Beskid Śląski, Żywiecki i Mały - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Małego - zostały zaznaczone na niej najpotrzebniejsze dla turystów informacje: przebiegi szlaków i atrakcje turystyczne. Z mapy można korzystać będąc offline, po zakupie wybiera się ją jako jeden z...

Mapa Beskid Śląski - dla wymagających
Beskid Śląski - dla wymagających - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje obszar bardzo popularnego i często odwiedzanego zakątka Beskidów, jakim jest Beskid Śląski. Zasięg Beskidu Śląskiego mapy wyznacza tereny od Skoczowa i Bielska-Białej na północy po Jaworzynkę i Zwardoń na południu oraz Węgierską Górę...

Mapa Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń
Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa zawiera praktyczne informacje o Głównym Szlaku Beskidzkim (GSB) – najdłuższym szlaku górskim w Polsce, prowadzącym przez niemal wszystkie pasma beskidzkie (Bieszczady, Beskid Niski, Beskid Sądecki, Gorce, Beskid Żywiecki, Beskid Śląski). Przy...

Wasza ocena: 2.5 (6 głosów)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
boulinek11
10 stycznia 2013 boulinek11 napisał:
Ciekawa trasa
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.