Tychy na rowerze

Dodano 15 sierpnia 2018 przez aplikację iPhone
Tychy na rowerze
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

131280
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 4.6
 • Dystans: 55,2 km
 • Czas trwania: 3 h 59 min
 • Średnia prędkość: 13,86 km/h
 • Przewyższenie: 75,45 m
 • Suma podejść: 373,44 m
 • Suma zejść: 389,49 m
 • Data: 15 sierpnia 2018
 • Lokalizacja:
744416
Trzy Stawy
744417
lotnisko Muchowiec
744418
lasy murckowskie
744419
już Tychy
744420
schody na ścieżce
744421
mapa tras rowerowych
744422
przystanek w Żwakowie
744423
zameczek Promnice
744424
Paprocany
Plan był następujący. Zgodnie z opisem trasy ze strony http://roweremposlasku.pl postanowiliśmy pojechać do KFC w Czechowicach na obiad. Trasa czerwonego szlaku rowerowego prowadzi z Katowic do Bielska Białej. Chcieliśmy pokonać odcinek do Pszczyny a następnie odbić do Goczałkowic Zdroju i po wizycie w kfc wrócić pociągiem do Katowic. Wyszło mi w sumie około 65 do 70 km wraz z dojazdem z Chorzowa do początku trasy i taki sam powrót z dworca do domu. Do zameczku w Promnicach wszystko szło bez zarzutu ale potem w drodze do Kobióru zgubiliśmy szlak i wylądowaliśmy na przejeździe przez drogą na Bielsko. Tam podjęliśmy decyzję o powrocie na dworzec w Tychach i przyjazd do Katowic pociągiem tak jak to było planowane z tą różnicą że nie z Goczałkowic. Odcinek z Promnic do Bielska zostawiam sobie na następny raz. Ścieżka naprawdę godna polecenia. Szeroka równa i poza jednym miejscem dobrze oznakowana. Zameczek myśliwski w Promnicach bardzo ładny i ładnie położony nad jeziorem też jak najbardziej godny obejrzenia. Zdecydowanie polecam.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Jura Krakowsko-Częstochowska
Jura Krakowsko-Częstochowska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Jury Krakowsko-Częstochowskiej zaznaczone zastały szlaki piesze, konne i rowerowe, w tym najważniejsze: Jurajski Szlak „Orlich Gniazd”, Szlak twierdzy Kraków, Szlak Zamonitu, Szlak Żarecki i inne.

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.