Tristan da Cunha

Dodano 21 grudnia 2011 przez rysowanie
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

6405
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

54699
Edynburg Siedmiu Mórz
54700
Queen Mary's Peak
Jeden z najbardziej osamotnionych i zagubionych na oceanie zakątek w którym mieszkają ludzie. Tristan da Cunha jest archipelagiem 6 wysepek na których mieszka jedynie 266 osób, mimo to ciekawym to zwiedzenia. Stolicą jest Edynburg Siedmiu Mórz, w którym mieszka cała populacja wysp a nad nimi góruje Queen Mary's Peak, wulkan i najwyższy szczyt wysp.
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.