TRASA TESTOWA - Kompania ADV - Kraków Trasa Północna

Dodano 22 marca 2017 przez Garmin
 • Opis
 • Mapa

Kod trasy

94155
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Motocykl
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 6.0
 • Dystans: 51,8 km
 • Przewyższenie: 223,45 m
 • Suma podejść: 924 m
 • Suma zejść: 742,65 m
 • Data: 25 marca 2017
 • Lokalizacja: Kraków
TRASA TESTOWA - jeszcze nie przejechana.

Odcinek do fortu Zielonki to moja "codzienna" trasa terenowa, w zależności od pory roku i pogody potrafi być bardzo łatwa lub przy dużym deszczu bardzo trudna do przejechania, bez możliwości ucieczki na pole w paru miejscach (wysoka kukurydza).

Następnie trochę asfaltu i duża pętla którą już robiłem, krótkie odcinki szutrowe, jeden fajny zjazd i podjazd szutrem, możemy dodać dwa ślepe ale bardzo fajne terenowe podjazdy.

Mała pętla została dodana dzisiaj i nie mam pojęcia czy uda się tam wyjechać, sprawdzimy.

Odcinek od zamku Korzkiew też dodałem dzisiaj, częściowo przebiega na granicy PN więc może być brak przejazdu, ale jest droga objazdowa. Z rzeczy do zwiedzania jest tam "Cholerny Cmentarz", bardzo ciekawa skała Pochylec i trochę dalej obelisk ze słoniem. Następnie trzeba zjechać po bardzo śliskiej, kamienistej drodze w dół - jeśli będzie deszcz to ją ominiemy.

Trasę zakończyłem przy Maczudze Herkulesa, nie mam pojęcia ile nam zajmie, jest to 50km, stawiam że ok 2h.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Ojcowski Park Narodowy
Ojcowski Park Narodowy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia atrakcyjne tereny turystyczno-rekreacyjne na północ od Krakowa. Obejmuje obszar Ojcowskiego Parku Narodowego (wraz z enklawami) oraz tereny przyległe (od Sułoszowej na północy do Modlnicy na południu oraz od Jerzmanowic na...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.