Trasa rowerowa nr1 - Harenda

Dodano 22 maja 2014 przez rysowanie
Trasa rowerowa nr1 - Harenda
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

41577
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.9
 • Dystans: 11,4 km
 • Przewyższenie: 645,5 m
 • Suma podejść: 647,95 m
 • Suma zejść: 628,2 m
 • Data: 18 maja 2014
 • Lokalizacja: Zakopane
239193
Dolna Stacja Wyciągu Harenda
Dolna Stacja Wyciągu Harenda
239194
Taras widokowy "Harenda"
Taras widokowy "Harenda"
239195
Start :)
Start :)
239196
Pomnik Jana Pawła II - Szlak Papieski
Pomnik Jana Pawła II - Szlak Papieski
239197
Sklep "Lewiatian"
Sklep "Lewiatian"
Szlak z górnej stacji kolei Harenda wiedzie przez Furmanową, Ząb, Suche, Poronin, aż do dolnej stacji Harenda. Droga ta jest łatwa i liczy 13 km. Prowadzi po asfaltowych drogach, a przejazd nią trwa około 2-3 h. Od górnej stacji kierujemy się w lewo, w górę, niezbyt stromą drogą. Po 2 km dojeżdżamy do skrzyżowania na Furmanowej. Stoi tam obelisk upamiętniający przejazd Jana Pawła II. Na skrzyżowaniu jedziemy w prawo do Zębu. Najpierw kilkaset merów płaska drogą , która potem gwałtownie opada. Przy następnym skrzyżowaniu skręcamy w prawo i zjeżdżamy przez Ząb i Suche do Poronina, tu zaraz za mostem skręcamy w prawo i kierujemy się na Ustup, a następnie wracamy na Harendę, mijając po drodze stary drewniany kościół i Muzeum Kasprowicza oraz liczne karczmy.
Trasę poleca
eJanosik

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska
Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Obszar mapy obejmuje ziemie leżące na styku dwóch krain oddzielonych rzeką Białką, wypływającą z samego serca Tatr. Na jej lewym brzegu znajduje się Podhale, na prawym – Spisz. Granicę mapy wyznaczają: Szaflary na północy, Biały Dunajec na...

Mapa Podhale
Podhale - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Podhale to kraina bardzo atrakcyjna i szybko rozwijająca się dla turystyki. Mapa "Podhale" zawiera szlaki piesze, rowerowe i konne, informacje praktyczne znajdą tu także miłośnicy nart.

Mapa Tatry Polskie
Tatry Polskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa rzedstawia najbardziej znane i najczęściej odwiedzane góry w Polsce - Tatry. Zasięg mapy wyznaczają: Rysy (2499 m n.p.m.) na południu, Jurgów na wschodzie, Wołowiec (2064 m n.p.m.) na zachodzie i Bukowina Tatrzańska na północy. Obszar mapy...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
kys30
1 października 2015 kys30 napisał:
ciekawa trasa
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.