Trasa Mistrzostw Polski w Maratonach MTB

Dodano 19 maja 2014 przez plik GPX
Trasa Mistrzostw Polski w Maratonach MTB
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

41354
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Trudny
 • Gwiazdki: 2.8
 • Dystans: 73,2 km
 • Przewyższenie: 123 m
 • Suma podejść: 631 m
 • Suma zejść: 632 m
 • Data: 21 maja 2014
 • Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
238788
*
www.dabrowarowerowa.pl
Czasem warto się zmierzyć z trasami na których ściagają się najlepsi. Proponujemy trasę jaką musieli pokonać zawodnicy Mistrzostw Polski w Maratonach MTB w 2012.

Trasa prowadzi po drogach szutrowych, żwirowych. Po przejechaniu całości zapewne będziemy mogli poczuć się jak prawdziwi zawodnicy.
Proponujemy trasę dla osób wytrzymałych o dobrej kondycji i sile, ponieważ pomimo tego, że jest ona w Dąbrowie czekają nas wymagające podjazdy.

Trasa zdecydowanie nie na rekreacyjne przejażdzki!
Trasę poleca
Miasto Dąbrowa Górnicza

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Jura Krakowsko-Częstochowska
Jura Krakowsko-Częstochowska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Jura Krakowsko-Częstochowska to wyjątkowy i niepowtarzalny region w naszym kraju. Może poszczycić się ogromną liczbą różnorodnych skał i ostańców, oplecionych siecią dróg wspinaczkowych. Jej podziemny świat tworzą tysiące jaskiń oraz grot....

Mapa Rowerowy Szlak Orlich Gniazd
Rowerowy Szlak Orlich Gniazd - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Szlak Orlich Gniazd to „rowerowy klasyk”. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych szlaków rowerowych w kraju, cieszącym się ugruntowaną renomą i dużą popularnością zarówno wśród rowerzystów o sportowym zacięciu, jak i miłośników turystyki...

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Arturroo1983
16 września 2016 Arturroo1983 napisał:
Ekstra trasa
kys30
30 sierpnia 2015 kys30 napisał:
ciekawa trasa
jedrula77
19 czerwca 2015 jedrula77 napisał:
Super traska
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.