category-icon

Trasa 4,1km na Starorzecze CampKAJAKOWO Zakrzówek Szlachecki :)

4 km
1 h
33 m
Zakrzówek Szlachecki

CHARAKTERYSTYKA TRASY

2023-01-28
Zakrzówek Szlachecki
category-icon
4 km
33 m
31 m
Łatwy
1 h
4.9/6
Trasa biegnie przy zbiorniku gdzie skręcamy w lewo i idziemy wzdłuż Warty, odbijamy zgodnie z trasą w lewo i dochodzimy do Starorzecza. Przy starorzeczu znajduje sie tablica informacyjna, warto się z nią zapoznać. Przy starorzeczu możemy się kawałek przejść a następnie wrócić do drogi. Idziemy dalej ścieżką i dochodzimy do drogi asfaltowej w Jankowicach. Proponuje jednak nie iść asfaltem tylko przejść z tyłu działek ścieżką a następnie znów idziemy duktem leśnym idąc wg mapy dojdziemy do zalewu.

Komentarze

NA TEJ TRASIE PRZYDA CI SIĘ MAPA Z NASZEJ APLIKACJI

Jura Krakowsko-Częstochowska - okolice Częstochowy
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Jura Krakowsko-Częstochowska - okolice Częstochowy

Mapa Jury Krakowsko-Częstochowskiej, fragmentu położonego bliżej Częstochowy. Zasięg mapy wyznaczają miejscowości: Częstochowa, Blachownia, Pajęczno, Radomsko. Zaznaczono tu szlaki piesze, rowerowe i konne wraz z zaznaczonymi odległościami.
Mapa została wydana jedynie w formie cyfrowej - brak dostępnej wersji papierowej.

Województwo Łódzkie
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Województwo Łódzkie

Mapa województwa łódzkiego, na której zaznaczono miejscowości, drogi, tereny leśne, parki krajobrazowe, zabytki, kościoły, zabytki, ośrodki aktywności konnej i wodnej oraz główne szlaki rowerowe. Kolorem żółtym wyróżniono miejsca i miejscowości warte odwiedzenia.