Trasa_2018_6_27 6:15

Dodano 27 czerwca 2018 przez aplikację Android
Trasa_2018_6_27 6:15
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

126926
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.1
 • Dystans: 137 km
 • Średnia prędkość: 1,29 km/h
 • Przewyższenie: 96,81 m
 • Suma podejść: 567,99 m
 • Suma zejść: 520,99 m
 • Data: 24 czerwca 2018
 • Lokalizacja:
722501
24_06_2018_07_26_14
722502
Punkt 2
W lesie.
Kolejna niedzielna wyprawa rowerowa odbywała się 24 czerwca 2018 roku.Tym razem obrałem kierunek na zaporę w Goczałkowicach, skąd ruszyłem przez Pszczynę do Piasku, gdzie tuż przed wjechaniem do lasu miałem przerwę w wyprawie, ze względu na ulewę. Na szczęście znajduje się tam wiata dla rowerzystów i suchy, po 10 minutach ruszyłem leśnymi duktami do Kobióra. Tam wjechałem na czerwony szlak rowerowy wiodący do Tychów i Katowic. Przejechałem przez Tychy, jadąc częściowo trasą na Piekary Śląskie. Skierowałem się na Katowice - Podlesie, gdzie widziałem domki fińskie. Następnie trasa wiodła lasem w kierunku Ochojca i lotniska na Muchowcu, a następnie obok rzeki Rawa. Tam miałem trochę problemów ze znalezieniem drogi na Spodek bo ktoś obrócił znak rowerowy. W końcu obrałem właściwą trasę, by po chwili znaleźć się u celu - w centrum Katowic, przy Pomniku Powstań Śląskich i katowickim Spodku. W trasę powrotną ruszyłem tym samym szlakiem w kierunku Muchowca i Ochojca, gdzie szlak wiedzie lasami aż do Kostuchnej i tyskiego Mąkołowca. Tam skróciłem trasę jadąc zielonym szlakiem na Żwaków i ponownie wjeżdżając na czerwony szlak. W tym samym czasie trwał mecz piłkarskich Mistrzostw Świata 2018 Polska - Kolumbia. Ja oczywiście bardzo sceptycznie patrząc na polską drużynę przewidywałem ogromną porażkę, a jeden z kibiców w Tychach poinformował mnie o tym, że "już przegrywają 0:1", co szczególnie mnie nie zdziwiło, wszak Polacy po porażce z Senegalem 1:2 grali "mecz o wszystko" i właśnie go przegrywali. To poprawiło mi humor. Tak oto jechałem przez Pszczynę i Goczałkowice, a także Czechowice-Dziedzice, gdzie trochę mnie skropił deszcz, ale w Zabrzegu już nie padało i tak dotarłem do domu. 127 km zaliczone. Traseo tutaj pokazuje więcej, ale to ze względu na problemy ze znakowaniem tej trasy jako, że po raz pierwszy testowałem aplikację na smartfonie.

Pogoda była zgoła kapryśna, ale tylko dwa razy deszcz mnie postraszył, ale nie zmoczył. Co ciekawe, temperatura nie przekroczyła 20 stopni, a była to pierwsza wyprawa rowerowa tego lata.
Jeszcze tylko dodam, że polska reprezentacja przegrała mecz z Kolumbią 0:3 i pożegnała się z mundialem, dlatego, że wcześniejszy mecz z Senegalem też przegrała 1:2 i o dziwo trzeci mecz z Japonią wygrała 1:0, ale tak to już było w 2002 i 2006 roku.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Jura Krakowsko-Częstochowska
Jura Krakowsko-Częstochowska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Jury Krakowsko-Częstochowskiej zaznaczone zastały szlaki piesze, konne i rowerowe, w tym najważniejsze: Jurajski Szlak „Orlich Gniazd”, Szlak twierdzy Kraków, Szlak Zamonitu, Szlak Żarecki i inne.

Mapa Beskid Śląski, Żywiecki i Mały
Beskid Śląski, Żywiecki i Mały - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Małego - zostały zaznaczone na niej najpotrzebniejsze dla turystów informacje: przebiegi szlaków i atrakcje turystyczne. Aktualizacja: 2014

Mapa Ziemia Oświęcimska. Dolina Karpia
Ziemia Oświęcimska. Dolina Karpia - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje tereny od Pszczyny na zachodzie po Alwernię i Wadowice na wschodzie oraz od Chrzanowa na północy po Andrychów i Bielsko-Białą na południu. Wydanie 1, 2017

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0