Trasa 07_03_2020 16:08

Dodano 7 marca 2020 przez aplikację Android
Trasa 07_03_2020 16:08
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

167224
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.3
 • Dystans: 19,2 km
 • Czas trwania: 3 h 19 min
 • Średnia prędkość: 5,79 km/h
 • Przewyższenie: 432,89 m
 • Suma podejść: 1 826,03 m
 • Suma zejść: 1 836,03 m
 • Data: 7 marca 2020
951172
IMGP1466
951173
IMGP9060-1
951174
IMGP0539
951175
IMGP0547
Trasa zimowa w pierwszym odcinku przy podbiegu na Ostry Wierch trudna w głębokim śniegu, a potem już łatwiej. Jeszcze czeka dość strome zbieganie z Białej Skały, potem trasa w miarę prosta z lekkimi zbiegami i podbiegami.
Trasa biegnie na początku polaną z miejscowości przygranicznej Cigielka na Słowacji (start Kościół) zielonym szlakiem ok. 1,5 km do czerwonego szlaku granicznego. Biegnąc czerwonym szlakiem po 4,5 km osiągamy rozstaje szlaków, czerwony skręca na Laskową żółty na Ostry Wierch, podążamy dość mocnym podbiegiem na Ostry Wierch, potem na Ostrą Skałę, z niej ostro w dół i żółtym szlakiem dalej zbiegamy do Ropek, bardzo malowniczej połemkowskiej wsi.
Przy cmentarzu skręcamy w prawo i niebieskim malowniczym szlakiem biegniemy do Wysowej-Zdrój, gdzie po 15 km skręcamy na zielony szlak w kierunku Cigielka gdzie czeka nas 3 kilometrowy podbieg.
Po dotarciu do granicznego szlaku już tylko 2,5 km i meta. Bardzo ciekawa i urozmicona trasa polecam!

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Wysowa-Zdrój i okolice
Wysowa-Zdrój i okolice - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia najbliższe okolice miejscowości Wysowa-Zdrój oraz plan centrum w skali 1:7'500. Wysowa-Zdrój to niewielka miejscowość uzdrowiskowa położona w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego, w powiecie gorlickim, przy...

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.