Terra Nova

Dodano 16 stycznia 2013 przez plik GPX
Terra Nova
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

16649
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

97302
Nowakowo
Most na rzece Elbląg.
97303
Nowe Batorowo
Przy moście na Złotą Wyspę.
97304
Nowe Batorowo
Widok z wału. W oddali Cieplice.
97305
w_14_13
Most na kanale Cieplicówka.
97306
Wyspa Kępa.
Na Wyspie Kępa.
97307
Kępiny
Prom na Nogacie.
97308
Kępiny Małe
Cmentarz. Tu dotknąłem stopy anioła.
97309
Kępki
Cmentarz i relikt kościoła.
97310
Władysławowo
Cmentarz mennonicki.
97311
Wikrowo
Ruiny młyna.
97312
Jezioro
Most z 1895 roku.
97313
Jezioro
Neogotycki kościół pw. Wniebowzięcia NMP wzniesiony w połowie XIX z cennym wyposażeniem oraz sąsiadująca z nim XVIII-wieczna plebania.
97314
Jezioro
Mennonicki dom modlitwy i cmentarz.
97315
Fiszewo
Ruiny kościoła gotyckiego.
97316
Fiszewo
Cmentarz mennonicki.
Postanowiłem zwiedzić najmłodszy fragment najmłodszego regionu w naszym kraju. Udało mi się namówić dwóch kolegów na tę wędrówkę. Samotrzeć przemierzyłem Nową Ziemię wyłonioną z wody niespełna 300 lat temu, będącą w całości zabytkiem oraz świadectwem kunsztu i ogromnej pracy dawnych budowniczych. Złowieszcze wizje synoptyków z Instytutu Magii Guseł i Wróżb na szczęście nie sprawdziły się i wędrówkę pod każdym, rówież pogodowym, względem należy zaliczyć do nad wyraz udanych.

Pełna relacja na www.zulawy.info w zakładce "Wędrówki".

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych
Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowo-krajoznawcza, przedstawia obszar województwa warmińsko-mazurskiego. Zasięg mapy wyznaczają: granica polsko-rosyjska na północy, Elbląg na zachodzie, Ostrołęka na południu i Grajewo na wschodzie. Warmia i Mazury to region o...

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.