Tarnobrzegiem po zmierzchu

Dodano 20 grudnia 2014 przez aplikację Android
Tarnobrzegiem po zmierzchu
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

53009
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.0
 • Dystans: 12,3 km
 • Czas trwania: 1 h 17 min
 • Średnia prędkość: 9,49 km/h
 • Przewyższenie: 87 m
 • Suma podejść: 250 m
 • Suma zejść: 214 m
 • Data: 20 grudnia 2014
 • Lokalizacja: Tarnobrzeg
308561
Ciemność widzę
Celem było przebiegnięcie minimum 10 kilometrów. Trasa wiodła prawie wyłącznie po asfaltowych nawierzchniach, bądź chodnikach. Wyjątkiem była świeżo wyłożona kostką ulica Graniczna oraz ulica Gruntowa o nawierzchni zgodnej z jej nazwą. Profil płaski. Jedynie meandrująca ulica Krzywa lekko falowała. Ponadto na Nadolu trafiły się dwa niewielkie "garby" do przebiegnięcia. Najpoważniejszy podbieg stanowił odcinek chodnika przeplatanego schodami na nadwiślańską skarpę z ulokowanym na niej osiedlem "Skalna Góra". Dobrą metodą na uniknięcie syndromu monotonnych prostych (Św. Barbary, Dąbrówki), jest korzystanie z dróg osiedlowych o podobnej jakości nawierzchni,a zdecydowanie krótszej perspektywie. Bieg rozpocząłem jeszcze za dnia, a kończyłem w zupełnych ciemnościach. W największym stopniu tonęło w nich Nadole, Wałowa w okolicach kortów tenisowych oraz wiślany wał. W zamian za ograniczoną widoczność można było spoglądać na rozświetlone miasto (szczególnie z perspektywy ulicy Nadole). Ja osobiście wolę biegać wczesnym rankiem lub po zachodzie słońca. W ciągu dnia jestem bardziej ociężały. Cóż taka natura. Z drugiej strony biegania w egipskich ciemnościach, przypominającego biegi na orientację (tereny nadwiślańskie) mimo wszystko nie polecam. O wypadek o tej porze roku nie trudno. Chciałem zrobić choć jedną fotografię na trasie celem uniknięcia białej plamy w zapisie przebieżki ale bariera ciemności zdominowała techniczne możliwości mojego telefonu. Najbardziej fotogeniczny był fragment Krzywej za kościołem z piękną panoramą jeziora. Sęk w tym, że tam po aparat nie sięgnąłem, a było jeszcze całkiem widno. Człowiek mądry po fakcie. Ot co!

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Wyżyna Sandomierska
Wyżyna Sandomierska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Wyżyny Sandomierskiej przedstawia ziemię sandomierską - historyczną krainę Polski położoną między Pilicą a Wisłą oraz między Sanem a Dunajcem. Zasięg mapy wyznaczają: Józefów nad Wisłą na północy, Gnojno na zachodzie, Nowa Dęba na południu i...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Tagi
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.