tam gdzie walczyli dzielnie nasi dziadkowie

Dodano 29 czerwca 2013 przez aplikację Android
tam gdzie walczyli dzielnie nasi dziadkowie
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

24304
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

116787
odpoczynek pod sklepem
116788
boje o Zambrów i Andrzejwo
http://www.1939.pl/bitwy/niemcy/bitwy-o-zambrow-andrzejewo/index.html
Jazda "testowa" przed rajdem Zambrów- Swięta Lipka. Cala dzisiejsza trasa liczyla ponad 140km, tyle maja wynosic dzienne odcinki. Tutaj jest ostatni odcinek od Szumowa do Zambrow z fajnym podjazdem w okolicach Zarab.

Trasa przebiega terenami, ktore w 1939r były teatrem działan wojennych, gdzie żołnierzy polski przelewał krew w obronie swojego kraju. Czasem warto zatrzymac sie przy pomniku w Łetownicy, zeby przez chwile oddac im nalezna czesc.
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.